Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket ajánlanátok?

Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Milyen kistestű kutyákat ajánlanátok?

Szeretném ha jó sokáig velem lehetne (élne)

Melyiket ajánlanátok és miért?


2014. júl. 27. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Bichon jellegűek is jók, de tacskó is hosszú életű. De a legjobb egy menhelyi kis kutyus, felnőtt korút is hazavihetsz akivel már nincsen gond hogy rágna vagy egyéb. Nagyon helyesek vannak minden menhelyen.
2014. júl. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csivava(tenyésztőtől nem OLX-ről meg társairól!) Akár 20 évig is elélhetnek de hallotam már 22 éves amerikai cocker spánielről :D de 18 éves keveréket is ismerek:)
2014. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincsen olyan fajta, amibe kimondottan bele vagy habarodva, akkor kis menhelyi kutyust válassz! Ők is sokáig élnek, sőt... A szaporítós társaiknál jóval tovább. Fajtatiszta kutyát azoknak szoktam ajánlani, akiknek feltételeik vannak a kutyávan szemben, pl konkrét marmagasság, szőrtípus, temperamentum, őrzési hajlam, stb, ha számodra csak annyi kell, hogy sokáig éljen, akkor tenyésztőtől válassz (bichonok, spániel, tacskó, törpepincser, csivava, törpeuszkár, whippet...),de akkor azzal számolj, hogy áruk 100 000Ft-tól a csillagos égig terjedhet fajtától függően, vagy pedig menhelyről. 20 000Ft-ért apródról és társairól ne vegyél kutyát, mert az egyet nem fog tudni: sokáig melletted lenni.
2014. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért vedd figyelembe, hogy a kutya mozgásigénye állandó, te meg 10 év múlva meg hol leszel. Már biztos nem a szüleidnél fogsz lakni, addigra végzel a sulival, munkád lesz, párkapcsolatod, talán még gyereked is... egyáltalán nem biztos, hogy lesz kedved és időd napi 3x1 órát kutyával foglalkozni, sétálni, tanítgatni.
2014. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat...

Figyelembe vettem sok szempontot rengeteget, bele vagyok habarodva a yorkshire-ba... de a fejemben kisebb vita folyik, hogy yorkshire vagy bichon....


Igen tény el fogok menni folyik az élet, de én ebbe is gondoltam... viszem magammal (pl: saját lakásba ...) és ha felnő is ugyanúgy fogom szeretni ahogy az elején... kitartó vagyok sok mindenben főleg a kutyáknál (már volt egy kutyám csak az nagy termetű volt)

2014. júl. 27. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!