Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehettem volna még?

Zowie kérdése:

Mit tehettem volna még?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 08:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak én rágódás helyett teszek:) 3 kutyám van 43 nm-en, 2 saját mentett, a 3. pedig ideiglenes, akik szintén mentettek. Következőnek a lakásunkat akarjuk egy házra cserélni, mert szeretnék egyszerre 4-5-6 mentett, gazdira váró kutyákat, lakásban meg kicsit nehezen megoldható:) A pénz minket sem vet fel, de nem cigizünk, ritkán iszunk, nem költünk hülyeségekre, így azért elég szépen kijövünk. Pedig nem 300 ft-os gagyi tápot esznek a kutyáim.
2014. júl. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Mi panelba lakunk:( idén sikerült költözni,amikor tudok én is segítek, menhelyeknek szoktunk tápot vinni karácsonykor egymásnak nem veszünk tavaly, tavaly előtt rengeteg pokrócot vittünk, a kutyámnak meg a többieknek én is mindent megadok ha már egyszer megvannak, tápból sem a gagyit kapta de már nyersezünk. Remélem összejön nektek sok sikert hozzá.
2014. júl. 28. 09:41
 13/21 A kérdező kommentje:
ÉN is hoznék kutyát ha lehetne és az enyém kijönne velük de hát párom nem engedi azon is csodálkoztam, hogy megállt és mondta, hogy tegyem be a kocsiba elvisszük.
2014. júl. 28. 09:43
 14/21 anonim ***** válasza:
Ja, úgy nehezebb. Nekem szerencsére elfogadja a párom ezeket a dolgaimat, bár mást szegény nem is nagyon tehetne:D Max. lelépne. Rendes vagy, hogy ennyit is teszel, maradj meg ilyennek!
2014. júl. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszi, most egy kicsit jobban érzem magam:)
2014. júl. 28. 09:49
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Már megbocsáss de ez cserbenhagyás, én értem, hogy megtettetek mindent de akkor sem hagyjuk csak úgy a sorsára a kutyát. Kitudja mi van vele most, vagy nem-e volt belső vérzése ha egyáltalán nem fogadta volna be senki telefon alapján akkor én a következőt tettem volna: Elvittem volna dokihoz hogy megvizsgálja majd ha minden rendben kikötöttem volna a menhely kerítéséhez ha már semmi képen nem tudom befogadni de mégse hagyom magára.


Ide csak azért írtál, hogy megnyugtasd magad és ne legyen lelkiismeret furdalásod...

2014. júl. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy nem nekünk kellett volna megállni, hanem aki elütötte és sajnos a doki sem ingyen vizsgál, odavisszük pénz nélkül szerinted foglalkozik velünk? akiknek ez a feladatuk azok sem segítettek,végül mi lettünk a hibásak amiért nem hagytuk ott.
2014. júl. 28. 11:02
 18/21 A kérdező kommentje:
Mellesleg ugyanúgy megmaradt az a rossz érzés,ami volt, bár annyiból talán könnyebb, hogy látszott a kutyán, hogy nem szereti a simogatást csak tűri és hiába mentünk utána, nem jött oda, fájdalmai nem voltak persze ezt így megállapítani nem lehet, hogy volt-e belső sérülése. Nem tudom, hogy ki vállalja kóbor állat orvosi vizsgálatát, ellátását. Ha meg a másik oldalról nézzük és nem lett komolyabb baja, akkor valószínűleg így jobb neki, hogy nincs emberek között(ahogy észrevettem összehasonlítva más kutyával, nem tudom pontosan megfogalmazni, de nem volt meg az a bizonyos kötődés az emberhez,nem próbált közeledni semleges volt "elviselem, hogy itt vagy, de semmi több" ennek ellenére nagyon szerettem volna segíteni) és nem biztos hogy jobban járt volna, ha berakják 100 másik kutya mellé, vagy rajta gyakorolják a műtéteket, Sajnos van ilyen tapasztalatom, a cica akiről már itt írtam, hogy kóbor volt elcsapták stb rajta gyakoroltak, tudom mert mi vittük állandóan a műtétekre és voltak rajta a végén olyan vágások is amire nem tudtak értelmes választ adni.
2014. júl. 28. 11:23
 19/21 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom, nagyon nehéz ez így, nagyon nem működik ez a dolog az országban. Nyugodtan kövezzetek meg érte de ebből az estből kiindulva és így végiggondolva amit ennél a kutyusnál tapasztaltam, az emberekhez való kötődés hiánya, örült hogy minél távolabb lehetett tőlünk és ha nem lett baja akkor lehet hogy jobban járt így mintha bezsúfolták volna valahova 100xedik kutyának.
2014. júl. 28. 11:31
 20/21 anonim ***** válasza:
Figyelj csak, nem vagy szxr ember és ne hibáztasd magad!!! Te igenis tenni akartál a kutyáért és azt gondolom, tettél nem is keveset, mert valszleg nem történt nagy baja és veletek volt, amíg meg nem nyugodott. azóta már biztosan hazatalált!!! De ha Ti nem álltok meg akkor, talán már nem is élne, mivel sokkot kapott és elütötte volna mégegy autó!
2014. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!