Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Becsületes, dolgozó ember ne...

Becsületes, dolgozó ember ne is tartson kutyát mert nincs rá ideje a munka miatt?

Figyelt kérdés
Fura ez a felfogás itt sok válaszban, hogy minek neked kutya ha 8 órát dolgozol, ha még több műszakban is, akkor meg aztán majdnem megköveznek. Most komolyan ennyire jól áll az ország hogy itt senki nem dolgozik, mégis megél és normális színvonalon eltartja a kutyájat? Értem én az iskolásokat, a gyesen lévő anyukákat, az otthonról dolgozóakat, nem is róluk van szó...de a többiek mégis hogy csinálják hogy ők nem dolgoznak hanem a kutyára szentelik az életüket? Mert én magam körül azt látom hogy reggel felkelnek leviszik a kutyát, elmennek dolgozni, a kutya egyedül van 9 órát, és ha hazaérnek akkor törődnek vele, viszik sétálni hosszabb időre is. Most akkor ez állatkínzás?
2014. júl. 28. 10:12
1 2
 11/11 Imola Ágnes ***** válasza:
nekem is 8 óra mellett van kutyám, + mellékállás. Sőt, rengeteg ideiglenesem is volt. Nem hinnám, hogy bármien is hiányt szenvedne, de nyilván ez rengeteg "áldozattal" jár a gazda részéről. Mondjuk én nem érzem áldozatnak, vagy elpazarolt időnek azt, amikor a kutyámmal foglalkozom, igazából akkor kapcsolódok ki, akkor relaxálok...
2014. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!