Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes újfunlandit venni? (lent)

Érdemes újfunlandit venni? (lent)

Figyelt kérdés

Az olvasottak alapján tudom milyen, de megosztanátok pár személyes tapasztalatot a fajtáról?

Nem bántad meg hogy ezt választottad?


Előre is köszönöm



2014. júl. 28. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát én nem akarlak lebeszélni de azt a kevés újfundlandit amit láttam valahogy sajnáltam . Lomha bánatos szerencsétlen állandóan hőguta környékén vegetáló nagy szőrmók állatnak tűntek. Talán víz mellett valami tó melletti kertes házban jó dolguk van.
2014. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. A mi éghajlatunkon csak szenvednek.
2014. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
valamennyire tényleg igazatok van. és ilyen kutyátok van?
2014. júl. 28. 22:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt..Nem bántam meg, imádni való bárgyú kutya aki utálja a meleget. Kertes házban lakunk és nyaranta a kerti tóban hűsölt. Nem olyan nagy a mozgásigénye de imád úszni, sokat. Kezesbárány, gyermekszerető fajta. Viszonylag fiatalon vesztettem el, egy kullancs csípés miatt. Tehát minden erdei/réti séta után át kell alaposan nézni, mert extra érzékenyek a kullancsra. És, hogy a kérdésedre is válaszoljak érdemes ezt a fajtát választanod, ha sokat tudod vinni úsztatni.
2014. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és nem emlékszel hogy hol vetted és mennyiér a kutyát?
2014. júl. 29. 09:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen kutyusunk van,csak ilyen kutyusunk volt eddig.A mostani 2 éves,imádom,aranyos,játékos,pont annyi mozgás kell neki amit még mi is bírunk.A szőrét 3 naponta minimum fésülni kell,nyáron vinni kell úszni (akinek van rá lehetősége).Én pl imádok vele úszni:)

Én igazság szerint nem emlékszek a tenyésztőjére, (törzskönyve pedig nem tudom hol van).

Ha bármi kérdésed van,nyugodtan írhatsz.:)

2014. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!