Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma 3x is megmorgott a kutyám...

Ma 3x is megmorgott a kutyám semmi ok nélkül. Nagyon félek tőle nem merek kimenni az udvarra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 hónapos kaukázusi keverék.
2014. júl. 29. 11:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
ha csak 18 hónapos akkor nem hiszem, hogy nagy kárt tehet. Nyugodtan menny ki és próbált lecsillapítani
2014. júl. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
Ne félj, mert megérzi és még többet fog morogni. Amúgy nekem a kaukázusi kutyával az a tapasztalatom, hogy csak morogni tud harapni nem. Rám is folyton morgott de egyszer se harapott meg. De a te kutyádnál ez nem biztos.
2014. júl. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Félek tőle, már régebben is morgott mióta ivar érett lett. Rá is fog a kezemre pl. ha fegyelmezni akarom. Eddig nem féltem tőle de most nagyon félek már. Óriási hatalmas és erős kutya.
2014. júl. 29. 11:52
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a kutya nem a te kutyád. nem vagy a gazdája, ha egy morgásra nem mersz odamenni és lerendezni. Gyerekkorú vagy?
2014. júl. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 sippara ***** válasza:
57%
Keress neki egy normális gazdát.... f****sznak kellett megvenni, ha utána meg nem tudtok vele mit kezdeni... Remélem, mielőtt új gazdához kerül, azért még megfosztja a zseniális ötletgazdát egy-két végtagtól.
2014. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
16/L. Utcáról lett befogadva 1 éve kb.
2014. júl. 29. 12:04
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben én is felkeresnék sürgősen egy jó kiképzőt vagy a fajtamentőket, akik segítenek új gazdit keresni. Ez nem játék...
2014. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
2 különböző kutyasuliba se tudtak mit kezdeni vele. Próbáltuk a kötődési tréninget, tükör módszert ...
2014. júl. 29. 12:05
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanítani kellene, hátha nyugodtabb lenne.

Egyébként valamit nagyon elcsesztél, ha ilyen a kapcsolatotok.

2014. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
A kötődési tréning egy rakás kaki, okosabb kutyák nem dőlnek be, az én huskymnál sem ért semmit. Cerbit próbáltátok? Ők tudtommal elég ügyesek komolyabb eseteken is. De egyébként sajnos tényleg fennállhat az, hogy nem vagy elég domináns, határozott egy ilyen kutyához, és ha vért izzadsz, sem tudsz az lenni. Ezért is javasoltam a fajtamentőket is.
2014. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!