Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen színű beaglet válasszak...

Milyen színű beaglet válasszak? Bicolor vagy tricolor? Neked melyik tetszik jobban? Miért?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Természetesen mind csodálatos. Nekem tricolor volt, gyönyörű.
2010. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a miért-re nem adtam választ. Tenyészti a bátyám apósa. Ő azt mondja, az emberek többsége a tricolort keresi. Tehát, ha te általag akarsz lenni, vegyél azt. Ha inkább egyedit, akkor a másikat javaslom.
2010. jan. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tricolor biglim van.

A bicolorok kölyökként rettentően édesek és ebből a szinből is van néhány különleges kutya is.

Döntsd el h neked milyen tetszik, amúgy tri és a bicoloron belül is vannak szinváltozatok: [link]

2010. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Huh... nem is tudom. Vagy a hagyományos szín tetszik egy kutyán, vagy a nagyon különleges. Ezen a fajtán mindkettő. A kettő közül a tricolor, azonbelül ez a kékes.
2010. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindegyik egy egyéniség és szerintem beagle párban szép. Nekem tricolor és bicolorom is van és imádom Őket! Egy biglinél már csak kettő jobb!!! De szerintem menj el egy tenyésztőhöz (vagy többhöz!) és biztos lesz egy olyan kölyök ami Téged valamiért meg fog fogni.
2010. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem bicolor szukám van.és most vanank kölykei,mind tricolor.gyönyörűek és nagyon aranyosak,de az én szivemhez valahogy a bicolor áll közelebb.=)mert nem olyan átlagos.=)

de ha oda kerül a sor h válassz és meglátod őket tudni fogod,h melyik lesz a te kis kedvenced.=)

2010. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hát kan vagy szuka lesz?

volt egy film ahol a kan háromszínű (azt hiszem bicolor)

a szuka meg kétszínű (tricolor) és ez benne maradt

szval

kan : csakis bicolor

szuka : tricolor vagy bicolor


ez az én véleményem :)

2010. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Trikolor!
2010. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

ilyet(tricolor)

[link] menj végig mert van sok ninden ami nm ide tartozik de a képet megtalélod

2010. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

19:08 válaszolóNAK


A háromszinü a trikolor (TRI azaz három)


Szerintem meg majd az érzelmek eldöntik milyen szinü kutyusod lesz ne hallgass másokra! Egy kutyát 15 vagy több évre veszel TE veszel ne mások miatt dönts!!! Én is mivel mindenhol tricolor kutyát láttam azt akartam venni, kant erre elmentünk a tenyésztőhöz és kiszúrtuk egymást egy szuka bicolorral aki azóta is már 5 éve a kislányom!!!!

2010. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!