Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak engem irritálnak rettentő...

Csak engem irritálnak rettentően a boxer fajtájú kutyák?

Figyelt kérdés

Tudom miről beszélek egy ilyen idiótát ismerek! Tesóm kutyája 2 éves német boxer, és egy tahó!

Kezdjük ott, hogy fizikailag idegesít!

Ugrál, rá fenyítek, hogy takarodjon, erre még játéknak veszi! Rá emelem a kezem, és nem fél! A legtöbb kutya behunyászkodik ha felé emelem a kezem!


Megrúg! Ugrál, és belerúg a hasamba! Rá kell lépnem a lábára, hogy ne tudjon rám ugrani! Olyan kemény a mancsa, belém üt akkorát! Ha el akarom kergetni még játszana!


És idegesít ahogy szuszog! Nem bír csöndbe maradni!


Meg a nyálát is fröcsköli néha! Néha tiszta nyál a ruhám, mert nekem dörgöli a fejét!


És nem csak ez az egy kutya ez! Minden boxer amit láttam az ilyen idióta hiperaktív, ugrálós pancser volt!


És akkor még a szobacirkálók az idegesítők!


Hogy lehet szeretni ezt a fajtát?



2014. júl. 29. 19:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Te egy idióta vagy!
2014. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
És téged hogy lehet szeretni? Mindenki más, mindenkit más idegesít... valaki biztos téged is szeret és van akit tuti idegesítesz, már a kinézeteddel vagy azzal ahogy a vizet iszod. Élni és élni hagyni.
2014. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem tetszik ne tarts ennyi. Ahoz meg nincs sok közöd hogy mások miért tartanak. Számomra ugyanolyan csodás kutya mint a többi. Az meg mellékes hogy megkéne azt a kutyát nevelni,akkor nem ugrálna.
2014. júl. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

"A legtöbb kutya behunyászkodik ha felé emelem a kezem!"


Aha, biztosan??? Szerencséd, hogy nem ismered a kutyámat! :))

2014. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Az enyém le is tépné a kezedet, ha rá mernéd emelni, de meg is érdemelnéd. Téged se lehet könnyű elviselni.
2014. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%

"Hogy lehet szeretni ezt a fajtát?"

Mindenesetre nálad máris szimpatikusabb. :)

2014. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%

Engem meg te idegesítesz kis k....

Az én kutyámra sem sokat emelgetnéd a mancsod, az ziher... :D

2014. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%
Az én kutyám mindenkit rögtön imád, de ha kezet mernél emelni rá először ő aztán én esnék neled az biztos.
2014. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
nem ütöm meg., csak fenyegetem!
2014. júl. 29. 19:40
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

én is utálom őket, meg a mopszot és a macskákat úgy általánosságban, de mégsem hiszem azt, hogy jogom van felrúgni egyet is, főleg nem másét.

a tesód a hibás, mert nem képes megnevelni a kutyáját, illetve ha nem laktok együtt, akkor mi a rossebnek mész oda ha ennyire zavar?

2014. júl. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!