Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak engem irritálnak rettentő...

Csak engem irritálnak rettentően a boxer fajtájú kutyák?

Figyelt kérdés

Tudom miről beszélek egy ilyen idiótát ismerek! Tesóm kutyája 2 éves német boxer, és egy tahó!

Kezdjük ott, hogy fizikailag idegesít!

Ugrál, rá fenyítek, hogy takarodjon, erre még játéknak veszi! Rá emelem a kezem, és nem fél! A legtöbb kutya behunyászkodik ha felé emelem a kezem!


Megrúg! Ugrál, és belerúg a hasamba! Rá kell lépnem a lábára, hogy ne tudjon rám ugrani! Olyan kemény a mancsa, belém üt akkorát! Ha el akarom kergetni még játszana!


És idegesít ahogy szuszog! Nem bír csöndbe maradni!


Meg a nyálát is fröcsköli néha! Néha tiszta nyál a ruhám, mert nekem dörgöli a fejét!


És nem csak ez az egy kutya ez! Minden boxer amit láttam az ilyen idióta hiperaktív, ugrálós pancser volt!


És akkor még a szobacirkálók az idegesítők!


Hogy lehet szeretni ezt a fajtát?



2014. júl. 29. 19:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a boxer egy jó kutyafajta.

Nekem kettő is van, és nem csinálnak semmi hülyeséget.

Szerintem nem csak a boxer lehet ilyen.

Csak a nevelés kérdése

2014. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
100%

Te vagy az idióta.. A testvéred nevelte rosszul. A boxer egy nagyon energikus, játékos kutya. Úgy játszanak mintha boxolnának a mancsukkal, nem kell meglepődni, ha nincs megnevelve, veled is úgy akar játszani. Az ugrálást nagyon élvezik :D (legalábbis nálunk mind a kettő a levegőbe jár ha játékot lát :D).

Idegesít, hogy szuszug? Akkor fulladjon meg? Szegény máshogy nem tud, ha taknyos vagy, te se lélegezz, mert idegesíted a környezetedbe lévő embereket a szuszogásoddal..

A boxer egy nyáladzó kutyafajta, inkább örülnél annak, hogy a fenyítésed után még játszani akar veled.. Az enyémet próbálnád meg befenyíteni.. Nem járnál szerencsésen, az biztos..

Hogy lehet szeretni ezt e fajtát? Úgy, hogy a gazdáért mindent megtesz, megfelelő nevelés mellett nagyon okos, szófogadó, bármikor tudsz vele játszani, imádja a mozgást, igazi szeretet gombóc.

2014. aug. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg az olyan gyökerek irritálnak mint te....... hogy lehet utálni egy állatot azért mert ahogy kinéz? tehet ő róla? inkább menj és akaszd fel magad
2014. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Éretlen vagy és buta.Hidd el sok boxer kutya okosabb nálad.

A testvéredé sem buta,(csak neveletlen),de mindenképp kiszúrta,hogy te nem vagy egy IQ-bajnok és ezért "rúg"meg ,ezzel jelzi,hogy te alatta vagy a rangsorban.-Hidd el tehetséges kutya az csak iskolázni kéne,ahogy téged is!

2014. szept. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Nyilván valóan "direkt provokáció" vagy. Ezért nem is megyek bele a részletes válaszadásba, csak annyit mondok, h világ nyomija vagy :))) Hergeled a jónépet, ezért csak azt kívánok neked, hogy vegyen téged körül az én áldott kis boxerem mellett még száz ilyen kutya és csócsálja szét az agytekervényeidet. :DDDD
2014. okt. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 PRINCE Gabor válasza:
😂😂próbàlnàd meg a boxeremet befenyíteni öregem. Darabokra szaggatna, de meg is érdemelnéd. Tudod egy kutyával foglalkozni kell, meg kell nevelni, ha meg basztok a nevelésre akkor ne csodálkozz hogy ilyen
2020. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!