Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya az ausztrál juhász?

Milyen kutya az ausztrál juhász?

Figyelt kérdés
Hasonlít a személyisége a borderéhez? Egyszer találkoztam eddig ilyen kutyával és igen domináns, bár igaz hogy kan volt. Kb mennyibe kerül? És még egy fontos: idegenhez hogy viszonyul?
2010. jan. 11. 00:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem de, bár ezt nem tudom biztosan. :) Viszont akkor mielőtt ilyen kutyád lesz, ismerkedj a fajtával nagyon-nagyon alaposan, akkor meg fogod tudni, van-e munka és show vonal és ha munkára kell, akkor munka vonalú kutyát vegyél. :)
2010. jan. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nekem aussiem van:) sokkal nyugodtabb mint a border... valójában a szukák dominánsabbak:D a kanok igazi tünemények:)

az idegenekhez jól viszonyul de a kertbe nem enged be senkit.

Árban csak azt tudom én mennyiért vettem (1000 euró) de a hobby kölykök "csak"100 ezer forint körül vannak... a hobby az aminek a színe pl nem tökéletes de sajna ilyen esetben nem lehet válogatni színben meg ilyesmi...

nálunk most lesznek kiskutyák:)

2011. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
58%
az előző kommentelő vagyok ha szeretnéd mi Pesten lakunk megnézheted a kutyánkat élőben, bár most vemhes és kicsit le van lassulva (már 45. napon vagyunk) de ha írsz privát mailt megbeszélhetjük
2011. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!