Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ha egy tenyésztő...

Normális ha egy tenyésztő kölyökáron ad el egy felnőtt szukát?

Figyelt kérdés

Nem egy nagy hírű tenyészet de nekem szimpatikus. Érdeklődtem hogy van-e kölyök eladó, mondta hogy nincs most, de van egy 2 éves, 2x-es kitűnő szukája a saját kanjától, akit kölyökáron eladna, mert más vérvonalból szeretne vásárolni. Szerintetek, ez így lehetséges? (Nekem még mindig olyan érzésem van kicsit hogy túl-szép-hogy-igaz-legyen...)


Egyáltalán, mire számíthatok egy ilyen kutya esetében? Jól nevelt, jól szocializált, csupa álom? :D



2014. júl. 29. 21:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
mutass majd róla fényképet és meséld el a fejleményeket!
2014. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem örülhet, ha kölyök áron el tudja adni, nemhogy még többet kérjen érte, hiszen mindannyian tudjuk, hogy milyen a kuvasz helyzete és hogy a vásárlóknak mennyire kis része szeretne kölyök helyett felnőtt kutyát.

Találkozzatok, beszéljétek meg és remélem, hogy minden rendben lesz és a kutyus is szimpatikus lesz! :)

2014. júl. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Megkaptam a képeket :)

[link]

[link]


Szerintem gyönyörű. Már csak a családot kell meggyőzzem...egyik fele kész is. :D

2014. júl. 30. 17:00
 14/16 anonim ***** válasza:
Gyönyörű ez a kutyus *o* Sok sikert hozzá!! :)
2014. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Minden tőlem telhetőt megteszek érte. :)
2014. júl. 30. 18:07
 16/16 anonim ***** válasza:
Jujjjjjjjjjjj de szépséges!!!! :D:D:D
2014. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!