Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az aldis romeo táp vagy a...

Az aldis romeo táp vagy a magyar fer-dog táp a jobb?

Figyelt kérdés
Melyik vált be jobban,melyik a jobb összetételű? Sajnos nincs sok pénzem most, így ezeknél dragabbat nem tudok venni. Köszi :)
2014. júl. 31. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is Aldi Romeoval etettek,nekem sem futja drágább tápra jelen pillanatban.


Nekünk beválik úgy ahogy. Inkább ezt adom nekik mint a Pediggree-t.


Majd ha lesz munkám,lesz pénzem veszek jobb minőségűt,amíg nincs meló és a szüleim tartanak el,addig megteszi ez is.A lényeg,hogy kapjanak vmit enni.

Általában nálam 3-4 hónap szokott lenni amikor olcsóbb táppal etetek(Romeoval) mert ahogy van melóm veszem a jobbat,drágábbat.


Esetleg azzal kiegészítheted,hogy heti 1x-2x adsz neki egy kis farhátat,meg zöldséget, zöldség jó részt szokott otthon lenni, farhát meg 100-300/kg. Akkor máris kicsit jobb az étrend.

2014. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aldisat nem ismerem, a Fer-Dog Crok viszont jó. A többit nem próbáltam, mert azokban már túl alacsonynak tartom a vitamin szintet. Érdekes, hogy ezt a tápot az öcsémék válogatós yorkieja is simán benyomta.
2014. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!