Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek, információt...

Mi a véleményetek, információtok és tapasztalatotok a kiskutya kölyökkori oltásának kombinált injekcióként/oltásként való beadásáról (4 oltás helyett, csak 2)?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk orvosok, nincs véleményünk. Meg kell csináltatni neki, ez nem kívánságműsor. 45oo ft, aki ennyit sajnál érte, annak ne legyen kutyája. De véleményt nem tudom mit tudnánk alkotni egy kutyaoltásról...
2014. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én azt tudom, hogy nem mindenki orvos ezen az oldalon, de néha elég jó tanácsokat szoktak adni, ha kérdezek valamit ...


Azt pedig egy szóval sem mondtam, hogy nem akarom beoltatni a kiskutyámat, amikor őt megvettem, már akkor nagyon jól tudtam, hogy a kölyköket be kell oltatni is és hordani kell az orvoshoz. Csak éppen nem mindegy, hogy mennyibe kerül, azért a kevesebb költségnek jobban örülnék! De mindenképpen megkapja, ehhez kétség se férhet!


Én csak azt kérdeztem, hogy 4x-i oltást szoktak javasolni, s gondolom mindegyik véd 1-1 betegség (pl. Parvo stb.) ellen. S az egyik orvos szokott adni kombinált oltást is, hogy gondolom 2 hatóanyagot (védőoltást) ötvöz és egyszerre ad be, és a 4 alkalom helyett így csak két oltásra van szükség. Az árát nem tudom én sem.

S gondoltam, hátha már mások is adattak be így oltást a saját kutyusuknak, de ha nem semmi gond!

2014. aug. 1. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha neked úgy jobb, csináld úgy. Teljesen ugyanolyan.
2014. aug. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémnek a doki összevont oltási sorozatot adott, mert már 3 hónapos elmúlt, amikor kimentettem egy nyomortanyáról. Egy oltása nem volt, se parazitamentesítés, semmi. Csoda, hogy életben volt akkor.

Ugyanezt csinálta az orvos, amit te írtál. Olcsóbb volt, és gyorsan kellett védelmet szereznie a kiskutyának. Teljesen egészséges, gyönyörű kutya lett belőle, orvos csak akkor látja, ha oltásra viszem.

Szerintem csináld így, ha fontos a "spórolás".

2014. aug. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!