Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát tudtok nekem...

Milyen kutyát tudtok nekem ajánlani? TÖbbi lent.

Figyelt kérdés
kertes házba élek, nagykertünk van. olyan kutyát szeretnék amit kint lehet tartani télen és nyáron is. A nyomott arcu kutyák kizárva. Olyan kutyát szeretnék aki szereti az embereket, inteligens, nem beteges.

2014. aug. 1. 10:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem vegyél border collie-t! Nagyon okosak, gyosan tanulnak, családszeretők, szépek, kint is lehet tartani őket, de lakásban is jól viselkednek. Nagy mozgásigényük van, de ha tényleg van rá napi 3 órád, akkor le tudod vezetni, plusz sportolhatsz is vele. Egy ismerősömnek bordere van, kicsit el van kényeztetve, de egy tündér. Egyre népszerűbb fajta, szerintem érdemes lenne megpróbálnod. A goldenről nem akarlak lebeszélni, de sokkal nagyobb testűek mint a border collie, nehezebb velük minden.
2014. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 sippara ***** válasza:
Utolsó, bordert majd akkor ajánlgass légyszi, ha tudsz róla valamit azon kívül, hogy cuki fekete-fehér, meg jó szőrös. Nem lehet kint tartani, mert igényli az ember társaságát, az eleinte három, aztán már csak kettő, aztán már csak egy óra foglalkozással meg kitörli a seggét, aztán szétkapja a kertet.
2014. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!