Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha van egy tacskóm és az ha...

Ha van egy tacskóm és az ha az ölembe veszem erre ő elkezdi nyalogatni a kezem, úgy hogy előtte fürödtem, vagy kezet mostam akkor ez miért van?

Figyelt kérdés
Már más kutyáim is csinálták ezt.

2014. aug. 2. 10:45
 1/4 dj krisztián válasza:
0%
Valoszinu az illata miatt:) vonza v vmi.. de ne engedd neki. Ha nyalogat szolj ra h NEM. Hs nemgadja abba ujra szolj ra h NEM ha ezek utan se hadja abba szorisd ossze a szajat(ne erosen) es akkor is mond neki h nem.ha utana is csinalja jojjon a 4. Lepes h erosebben szoritod neki ossze a szajat(ne erosen de ezmar legyen neki kellemetlen) es mond neki h nem. Ha mg erre se hagyta abba tedd le az oledbol mobd neki h NEM es kuld el magadtol. Amienk is ilyenvolt csak o folyamatosan nyalogatott. A szaj osdzeszoritast 2szer csinaltam meg nala es leszokott rola!:)
2014. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2014. aug. 3. 13:58
 3/4 anonim válasza:
Vannak olyan cikkek, amelyek szerint a kutyák megérzik, észreveszik, ha a gazdijuk beteg. Olvastam, hogy egy fickó nem is tudta, h beteg, csak miután a kutyája folyton egy helyen nyalogatta a hátát, elment orvoshoz. Kiderült, hogy rákos. Persze ez nem törvényszerű.
2014. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

de engem csak akkor nyalogat,ha kezet mosok vagy fürdök előtte..

azért köszi a válaszokat

2014. aug. 8. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!