Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék venni egy stabil...

Szeretnék venni egy stabil idegrendszerű, minőségi tenyészetből származó kutyát, társnak. Az alábbi fajták közül mit ajánlotok: amstaff, akita inu, dobi, németjuhász, esetleg border collie?

Figyelt kérdés

Amstaffra gondoltam, de a fajta szinte mindegy, csak legalább akkora legyen, mint egy dalmata. Annyit szeretnék mindenképpen, hogy őrizze az értékeket és adott esetben engem is, ha szükséges. Legyen egészséges, de nagyon intelligens.

A rottweilertől félek, ha esetleg elrontanám a nevelését, akkor bizonyosan a saját bőrömön érezném meg a következményt.



2014. aug. 3. 14:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Én a németjuhászra szavazok
2014. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Német juhász. Vagy keverék. Border semmiképpen sem
2014. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem őriz házat?
2014. aug. 3. 22:08
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég láttam a neten egy amstaff kennel honlapját, valami gyönyörű kutyáik voltak, az a típus, ami neked is tetszik (meg nekem is). Sajnos a nevükre nem emlékszem, de ha elkezdesz kenneleket keresgélni, akár angolul (asszem angolul voltak fenn csak), akkor idővel biztosan rájuk találsz. Na, röviden csak annyit akartam modani, hogy vannak jó kennelek, csak meg kell találni őket.
2014. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Asszem megtaláltam: [link]
2014. aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Szépek a kutyák, nekem a fej kicsit túl erős, de még ez a legjobb felnőtt kutyában, amit láttam, amit posztoltál. Köszi a kennelt!


Egyelőre most fekete német juhászkutyában gondolkodom, de megláttam az árát....valami 8000 dollár... Hát lehet, hogy nem fél év múlva veszem meg mégsem...


Itt van:


[link]

2014. aug. 3. 23:11
 17/27 A kérdező kommentje:

Egyébként, a Domino az tetszik:


[link]


Első és nyolcas képen kimondottan. :)

2014. aug. 3. 23:14
 18/27 nagy568 ***** válasza:
Én a japán akitát ajánlom nagyon egy nyugodt fajta!! Tény hogy sokat kell vele foglalkozni de ez minden kutyára érvényes.
2014. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Esetleg svájci juhászkutya (fehér németjuhász) ?


[link]

2014. aug. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Vagy tényleg az akita is egy nagyon jó ötlet... Szép, itt Magyarországon "egzotikusnak" is mondható, nagyon nagyon nyugodt, ha úgy nevelik és talán a világ leghűségesebb kutyája, egygazdás típus... Házőrzőnek is jó lehet, mert fegyelmezett -,de kiskorában nagyon figyelni kell a nevelésére, hogy tényleg az legyen- és elég nagy termetű.


Itt egy videó róla: [link]


Azért rendesen nézz utána, mert itt pl. azt mondják, hogy agresszív lehet, de a neten épp az ellenkezőjét olvastam!


utolsó voltam...

2014. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!