Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám?

Miért csinálja ezt a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy kerékgumiba virág ültetve, állandóan kikaparja belőle a földet a járdára:D nemtudom miért csinálhatja? :) Van vkinek ilyen tapasztalata?
2010. jan. 11. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
a kutyáknál alapvető ösztön, hogy ásnak, főleg a zsákmány elrejtése a lényege. Ha nincs megértetve vele, hogy nem szabad, mert a "falkavezér" nem akarja, akkor így vagy úgy de ásni fog. Az hogy miért pont ott, ahol, azt csak ő tudja biztosan :)
2010. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

én kutyám is csinálta ezt. Virághagymákat ültettem. Láttam, hogy a szeme sarkából nézi. Aztán éjjel kiásta.

Gondolom kiváncsi volt, mit áshattam el oda.

Úgyhogy szerintem a te kiváncsi mi lehet a virágok alatt. Akárhányszor visszatemeted ki fogja ásni.Boldog kiegyensúlyozott kutya

:-))

Nem lehet rájuk haragudni

2010. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem bizony, imádom :))))

2010. jan. 12. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Valamit érez a kerékben. lehet hogy patkányszagot, stb.

Mert a többi virágot nem rágja, meg ássa ki nálunk.

NÉZZ utána mi lehet a baja

2010. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!