Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljem, etessem és...

Hogyan neveljem, etessem és mit kapjon most a kutyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most kaptam egy kis kutyát, nem tudom hány hónapos lehet vagy hetes. De kivan nyílva a szeme és tudd járkálni igaz néha bicebóca de aranyos és jól megy. Még az anyuja miatt sírt picit néha mikor megkaptam de már most így délután nem!


Azt kérdezném hogy:

- Mit adjak neki enni? Kis tesóm véletlen macska ennivalót adott neki amibe hús van stb, 5 darab szemet ez nem gond ugye? Anyuék azt mondják hogy nyugodtan ehet majd mindent, meg maradékot is ha nagyobb lesz. De most mit adjak?

- Megfürdettem most, mert bolhás volt de holnap megint megfürdettem és Matador vagy milyen kutyás bolhairtóval be porozom vagy mi, ugye ez nem gond?

- Mit adjak neki inni? Tejet adtam neki legelőször megitta nem volt hasmenése szerette. De már vizet kap.

- Lány kutya mikor várható a tüzelő időszak?

- Ti hogy neveltétek? Már mint én azt akarom hogy játsszon velem. Meg védjen ha netán betörnének stb!


Válaszokat előre is köszönöm!



2014. aug. 4. 17:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Ja és inkább 2x adunk neki többször mint 1x bocsi elórtam
2014. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak félek ne hogy elrontsak valamit, régóta szerettem volna egy saját kis kutyát eddig még nem volt. Őt én akarom felnevelni meg minden más! Az nem baj ha harapgál és nyalogat és közbe pacsit add? Meg inni csak vizet ugye és néha tejet ha nem megy a hasa? És kb mikor várható a tüzelés vagy mi?

2014. aug. 4. 17:57
 13/31 anonim ***** válasza:
0%
1 éves korára elkezdheted tanítani n3kem eddig az ül meg felrakom a kezem es próbál pacsizni de magasra es áll egyensúlyozik ügyes:D
2014. aug. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj ha harapgál vegyél neki rágókát szereti az enyém:D miután nem kellett neki a tej vizet adtunk a legjobb az esővíz az enyém imádja de persze a csapi vizet is szereti. Nemtudom mikor kezdődik a tüzelés:D jó kérdés
2014. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
10%
google a barátod
2014. aug. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Az nem baj hogy adtam neki sonka szeletett? (Amit vajas kenyérrel lehet enni^^.) De picire össze szaggattam és a tenyeremről megette. Igaz. :)
2014. aug. 4. 18:09
 17/31 anonim ***** válasza:
10%
Nem baj:) en is szoktwm meg maradékokat is nem kell neki mindig konzerv meg kinyalja a tányért is:D
2014. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

De jó. :)

Mikor vihetem elsétáltatni? :D

2014. aug. 4. 18:17
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
ha megvan az összes oltása! az ismerősöd mit mondott: mennyi idős? volt-e féreghajtva? amúgy milyen fajta?
2014. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Rendben ezen a héten elrendezem a kutyust oltással mindennel. Nem volt féregtelenítve így akkor lenne mikor elviszem beoltatni meg minden. De csak nem lesz addig semmi baja. Nem tudom milyen fajta... :/ Az orvos majd meg mondja, sajnos nem ismerem a kutya fajtákat.
2014. aug. 4. 18:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!