Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljem, etessem és...

Hogyan neveljem, etessem és mit kapjon most a kutyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most kaptam egy kis kutyát, nem tudom hány hónapos lehet vagy hetes. De kivan nyílva a szeme és tudd járkálni igaz néha bicebóca de aranyos és jól megy. Még az anyuja miatt sírt picit néha mikor megkaptam de már most így délután nem!


Azt kérdezném hogy:

- Mit adjak neki enni? Kis tesóm véletlen macska ennivalót adott neki amibe hús van stb, 5 darab szemet ez nem gond ugye? Anyuék azt mondják hogy nyugodtan ehet majd mindent, meg maradékot is ha nagyobb lesz. De most mit adjak?

- Megfürdettem most, mert bolhás volt de holnap megint megfürdettem és Matador vagy milyen kutyás bolhairtóval be porozom vagy mi, ugye ez nem gond?

- Mit adjak neki inni? Tejet adtam neki legelőször megitta nem volt hasmenése szerette. De már vizet kap.

- Lány kutya mikor várható a tüzelő időszak?

- Ti hogy neveltétek? Már mint én azt akarom hogy játsszon velem. Meg védjen ha netán betörnének stb!


Válaszokat előre is köszönöm!



2014. aug. 4. 17:20
1 2 3 4
 31/31 Maxitabi ***** válasza:

Szia,

olvasd el Jan Fennel Kutyapszichológia és Cesar Millan Hogyan neveljünk tökéletes kutyát és A kutya mint családtag c könyvét (meg a sorozata);ill Victoria Stilwell sorozata,könyvei. Ezekből nagyon sok minden elérhető a neten is!

Jó kutyázást!!!

2014. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!