Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Taste of Wild vagy Brit care?...

Taste of Wild vagy Brit care? SOS!

Figyelt kérdés
Megrendeltem már a TOW-ot, de most olvasom, hogy külföldön botrány volt a gyárral. Elbizonytalanodtam. Akkor nem is olyan jó ez a táp? Még holnap telefonon ki tudnám cserélni.
2014. aug. 5. 17:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
a royal sajnos messze nem a legjobb táp, sőt. általában hozzá nem értő tenyésztők szokták ajánlani ajnározva, meg akinek jutaléka van belőle. igazi tenyésztők is tisztában vannak ezzel. de a jobb állatorvosok is.
2014. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Nem tudtok belinkelni egy olyan FÜGGETLEN oldalt, ahol a tápok tesztje van?
2014. aug. 5. 18:14
 13/32 A kérdező kommentje:
11-es. Igen, tudom, azt mondják a Royal-nak a nevét kell megfizetni, de annyira nem jó táp, sőt.
2014. aug. 5. 18:15
 14/32 anonim ***** válasza:
petissimon rögtön kidobja az emblémákat, h gabonamentes, csirkementes, mittom :) ha nem is onnan rendelsz tök jol áttekinthetö szerintem.
2014. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. Megyek, nézem.
2014. aug. 5. 18:19
 16/32 anonim ***** válasza:
teszt nincs sajnos... meg kell nézni, mi van benne. aztán azon túl kutyafüggő is lehet...
2014. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
De van teszt, csak nem találom az a baj.
2014. aug. 5. 18:27
 18/32 A kérdező kommentje:
Maxitabi nem vagy itt? Te tudod melyik oldalt keresem.
2014. aug. 5. 18:27
 19/32 A kérdező kommentje:

Ajánlom ezt az oldalt mindenkinek [link]


El lehet szórakozni vele, pont ezt szerettem volna elkerülni. :)

2014. aug. 5. 18:45
 20/32 Maxitabi ***** válasza:

Megszólíttattam...

A dogfoodanalysis.com és dogfoodreviews.net és vannak még,csak az európai tápok nem igazán vannak benne.

A botrány 2012-13-as:szalmonellát találtak (a gyártó maga),visszahívás is volt (diamondpetrecall.com -ezen volt),de csak az amerikai-kanadai termékeket érintette.

Az a bajom nekem vele, hogy azért olcsó,mert "kiszervezett" az alapanyag valószínűleg (Thaiföldi csirke és társai)...

De ne ess pánikba,mivel azért az összetétele jó! -etesd,nézd meg,mennyire válik be nektek!

2014. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!