Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya fiatal kora ellenére...

Kutya fiatal kora ellenére nem játszik más kutyákkal? 2 és fél éves.

Figyelt kérdés
Szerintetek lehet ezzel mit kezdeni? Vagy ilyen és kész?
2014. aug. 6. 10:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
veled játszik?
2014. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

2. vagyok.

Nem nem vitázni akarok, csak azért másképp is fogalmazhattál volna, mert ismerek olyanokat, akik ezek miatt akár utcára is küldenék.

2014. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát a leírásból ítélve én azt mondnám ő egyszerűen nem ilyen fajta. Speciel ha labda van nálunk is megszűnik a világ, de labda nélkül imád a többi kutyával ökörködni.

Egy-két szocializációs tréningre elviheted, de csak akkor ha látod rajta, hogy nem feszélyezi a dolog.

2014. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ok értem, tudom, sokan megválnak mindenféle okok miatt a kutyájuktól. Szóval akkor tisztáztuk.

Nem tudom, milyen szocializációs tréningre gondoltál, aki ezt írtad. Mert kutyák közé rendszeresen viszem. És a vadászós üzemmód szerintetek orvosolható, vagy orvosolandó?

2014. aug. 6. 15:25
 15/17 A kérdező kommentje:
Ja, valaki kérdezte, velem játszik-e. Persze! Bármit. Bármikor. Illetve a cicánkkal is játszik, meg van azért egy-két cimborája, de azokat kicsi kora óta ismeri. Csak ez nem tetszik nekem, hogy még megszagolni sem akarja a kutyákat.
2014. aug. 6. 15:26
 16/17 anonim ***** válasza:

"És a vadászós üzemmód szerintetek orvosolható, vagy orvosolandó?"


Nekem ugyanez a probléma a kutyámmal, hogy úgy közeledik a többihez mintha vadászna (bár ő utána szaglászik meg játszik). Mi hétvégén megyünk szocializációra egy suliba, előzetesen azt mondták, hogy abszolút leszoktatható erről a viselkedésről. Ha gondolod majd megírom, mit javasolnak rá :)

2014. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Az enyémet csak úgy lehet róla leszoktatni, hogy ha letiltom, akkor inkább észre sem veszi őket. Valahol a 2 közötti állapotot kellene elérnünk.
2014. aug. 6. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!