Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szereted a kutyád fürdeni?

Szereted a kutyád fürdeni?

Figyelt kérdés
van egy pincsim és nagyon utál fürdeni. persze csak pár havonta kerül rá sor, de mikor érzi, hogy fürdés lesz már elkezd remegni meg kapaszkodni belénk őrült módon. persze 5 perc alatt elfelejti, de akkor nagyon be van t*jva. pedig már megszokhatta volna. más kutyája is ilyen? lehet ez ellen tenni valamit?
2010. jan. 12. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám olyan, hogy amikor meglátja a locsolót elszalad a kert másik végébe. Szerintem nem lehet leszoktatni. Amúgy én szeretem a kutyámat fürdetni mert jókat nevetek rajta...az más, hogy alig tudom mert menekül :D
2010. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ő nem szereti, de szó nélkül tűri, és mindent megcsinál amit kérek. De próbálom minnél ritkábban tenni, mert árt a szőrének. Évente 1-2-3 alkalommal. Úszni sem szeret, nem szokott a vízbe menni.
2010. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

uppsz, szeret és nem szereted

elnézést

2010. jan. 12. 18:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém pl tóban imád fürdeni, rögtön belecsobban a vízbe utánam. De itthon a kádban már annyira nem csípi, eltűri csak fél a vízsugártól. (megbízik bennem, tudja hogy nem tennék vele rosszat, csak látom rajta, hogy kellemetlen) Viszont utána, szép tisztán meg olyan büszkén dörgölőzik a lábamhoz :)
2010. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyira nem szeretem fürdetni, de ő szeret, inkább a szárításssal van problémánk:) imád úszni is nyáron a pocsolyákba is belefekszik:)) Ő az első kutyám, aki imádja a vizet, én meg őt ezért:) pedig szobakuty.
2010. jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!