Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem bírom kivenni a...

Miért nem bírom kivenni a kutyám törzskönyvét?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy doberman kiskutyám, 3 hónapos, nem rég vettem egy,a környékünkön híres tenyésztőtől. "Viszonylag" olcsón (100 euró) vettük, mivel törzskönyv nélkül kaptuk el. Most szeretnénk neki kivenni a törzskönyvet (anyja,apja kiállítási,törzskönyves kutya), és a tenyésztő azt mondta,hogy már nem lehet, mert lekéstük azt az időhatárt,amikor a kiskutyáknak ki lehet venni a törzskönyvét. Nem értem miért nem bírom kivenni,hisz a kiskutyának van könyve, csak a tenyésztő nem vette ki a hivatalból. Ilyenről még nem hallottam,hogy 3 hónapos kutyának nem lehet kivenni a könyvét. Egyébként az anyja és az apja nem ugyanabból a kennelből való, pároztatásért kapta a tenyésztőnk. Köszi a válaszokat :)

2014. aug. 7. 13:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
ja igy már értem, kényszeritett benneteket, hogy vegyétek meg!!! én sem várnék 2 hónapot, az rengeteg idő !!!! Annyira buta voltam én is, mert 3 évet vártam az egyik kutyámra. De hát igazad van, kutya, kutya.
2014. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!