Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rohangálós kutyák? (Bővebb...

Rohangálós kutyák? (Bővebb lent! )

Figyelt kérdés

A kérdés:

Milyen rohangálós fajták vannak?

Olyat szeretnék aminek elég 54nm, kistestű, de cuki, okos és a parkban szeret rohangálni. Ha lehet ne legyen csivava pici, és szeresse a gyerekeket.

Amiket ne írjatok (Mert ezek a fajták nem annyira "jönnek be"): Csivava, Mini yorkie, Mopsz, Shar pei, Basset hound


Köszi a válaszokat! :)



2014. aug. 8. 11:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jack Russell-terrier ez szeret rohangálni.
2014. aug. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A Jack Russell terrier nem csak rohangálni szeret, megállás nélkül szalad. :D
2014. aug. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Parkban nem nagyon rohangálhat a kutyus, mert lakott területen nem engedheted el, az 54 nm-et meg hamar belakja bármelyik fajta. Egyébként ha rohangálós, nyílván valamelyik agár.
2014. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 intrepid ***** válasza:
Puli. Nála játékosabb kutyát még nem láttam.
2014. aug. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha csak a parkba rohangál,ne vegyél rohangálós kutyát,mert ennyivel nem fogod lefárasztani /foxi,jack russel ,beagle,puli pl/.Amúgy meg mindegyik fut,amelyiknek nincs benyomott orra és viszik kirándulni,meg kutyasuliba,hogy sem fizikailag,sem szellemileg ne punnyadjon el.
2014. aug. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi, még várom a további válaszokat! ;) Amúgy az utolsónak mondom, hogy légyszi kistestű kutyafajtákatírjtok... Tudtom szerint az agár nem kistestű... Köszi az eddigieket! ;)

(Tabról vagyok, bocsi a helyesírási hibákért! :))

2014. aug. 8. 11:25
 7/16 anonim ***** válasza:
Puli annyira gyerek mellé nem ajánlok a puli "tereli" őket. Szerintem törpe uszkárt válassz, nekem volt, és nagyon imádtam :)
2014. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem csak a parkban rohangáltatnám, hanem a lakásban is labdáznék, kötelet húznék, tanítanám... A közelben vanegy agilitiző pálya, ott is sokat lennénk. :)
2014. aug. 8. 11:29
 9/16 anonim ***** válasza:
A Jack Russel lakásban nem olyan jó szerintem.
2014. aug. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, aki szeretne írjon még nyugodtan, várom a további válaszokat! ;)
2014. aug. 8. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!