Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez így komoly? Van a pofáján bőr?

Ez így komoly? Van a pofáján bőr?

Figyelt kérdés

Találtam egy számomra igencsak idegborzoló hirdetést kedvenc apróhirdetési oldalunkon...


[link]


Az egy dolog, hogy tenyészetnek hívja ezt a szapitelepet. De az, hogy szoptatós anyát elad kölykökkel, tokkal-vonóval, és még fedezésre is "csábítja" a vevőket, nonszensz! Valamint, ahogy írja, ennek az egész falkának törzskönyvesek a szüleik, de ő nem csináltatta meg, de aki akarja, az belevághat...

Láttam már cifra hirdetéseket, de ez... Nem lehetne valahol feljelenteni, vagy ráhívni az állatőrséget?



2014. aug. 8. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez undorító... Mekkora féreg emberek vannak, szegény kutyák. Az ilyen embereket ugyanilyen körülmények között kellene tartani!
2014. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezek egészségesek meg törzskönyvesek, akkor én vagyok az angol királynő b**meg..

Az ilyen ember agyilag nulla, ráadásul csivavákat szaporít éjjel-nappal, amik egy haszontalan plázacicáknak való zsebkutyák.A szaporítás NEM egyenlő a tenyésztéssel..Na meg az a szöveg amit a képek alá írkált hogy 1,5 éves szűz lánykutya..Egy kutyát mióta hívunk szűznek???

Amúgy Zalaegerszegen van egy állatvédőrség és menhely egybe, facebookon megkeresed őket, ott kapcsolatba léphetsz velük és intézkednek majd.Vagy van még a csillagszem alapítvány.

2014. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

tablet is kell neki... [link]


gyalázat!

2014. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!