Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarok miért ilyenek? Ebben...

Magyarok miért ilyenek? Ebben az országban miért nem engedik be a kutyákat bizonyos helyekre boltokba?

Figyelt kérdés
egy élelmiszer boltba ne engedjenek be az megértem meg egy vendéglőbe de az összes többi helyre miért nem szabad kutyát vinni? Amúgy szerintem a kutyák élelmiszer boltba is bemehetnének hisz kevesebb betegséget kapunk tőlük mint fajtársainktól. Melyik a gusztább ha egy influenzás össze tapiz , krehácsól minden terméket vagy ha egy kutya megszagolja? Én úgy tudom más országba a kutyák bárhova bemehetnek ez igaz?
2014. aug. 8. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem, egyáltalán nem igaz, hogy máshol bárhova bemehetnek a kutyák. A kérdésedre a válaszom, hogy inkább krahácsoljon valaki, aki a szája elé tudja tenni a kezét, minthogy a kutya szaglássza össze az élelmiszert, aki esetleg előtte a fenekét nyalogatta vagy másik kutya fenekét szagolgatta. Írom mindezt úgy, hogy én is kutyás vagyok.
2014. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok a neveletlen kutya sajnos...És nem mindenki szereti a kutyákat és vannak akik hagyják hogy a kutyájuk összepisiljen mindent például:a fressnapfba egy ember engedte hogy a kutyája lepisiljen szinte mindent,igaz állatbolt de ezt akkor se kéne.
2014. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Látom, néztél Fókuszt (vagy mit) :)))
2014. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt legtobb helyen a tulajdonos sem tudná megmondani, csak kirakja a táblát, mert mindenhol mashol is igy szokás. Egyebkent egyetertek veled. A Sparban rendszeresen azt látom, hogy pont a taknyos, a bőrbeteg meg a hajlektalan az, aki csupasz kezzel végigfogdos minden pékárut. Azokon meg csak átnéznek, mert nem mernek szolni nekik.
2014. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Ok, és te mit szólnál ha elhaladnék meletted egy 500 ilós lóval, mert ha kutya, akkor ennyi erővel ló is. SAzóval a baropmságokat hagyjuk már, nem oda való az állat, és kutyát sétáltatni nem azt jelenti, hogy cipelem magammal mindenhova. Tessék kimenni a parkba és foglalkozni vele, aztán elmenni a boltba és vásárolni, ennyi.
2014. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a kisboltokba, dohányboltokba simán bemehet, mondjuk ezt így névvel sose mondanám mert még vmi vérkutyaellenes feljelentené őket... Szóval lakótelepeken meg kertes övezetekben nem zavar senkit, jobbfej eladók beengedik. Max ha idegen van a boltban, akiről még nem tudni h "besúgó", na akkor nem.
2014. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
első ! és szerinted azt gusztább ha egy ember vásárlás előtt elmegy wc re megfogja a p*csét kitörli a se*gét és utána válogat a zsömlék közt és van amit vissza tesz teszi ezt puszta kézzel? különben a kutyák nem érik fel a legtöbb helyen a pékárut és egyéb más élelmiszert.
2014. aug. 8. 21:33
 8/13 anonim ***** válasza:
4es igen Sparba tényleg nyugodtan beengedhetnék őket. Ott a HACCP teljes hiánya van jelen. A pékáruk kivannak szórva fedetlenül , oszt válogass paraszt. Nem is vásárlók ott pékárút. De a Tescoban sem más a helyzet.
2014. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahol kaja van,ott nem a boltos dönti el,bemehet e a kutya,hanem ez az előírás.Más helyeken viszont,az alacsony kutyatartási kultúránk miatt,a tulajok nem kockáztatnak.Az egyik kutyának oltása nincs,a másik bolhás,a harmadik harap,a nehyedik odapiszkít stb.Mint kutyás mondom,aki szedi kutyája után a kakát,nem tenném nyitottá a boltom az ebeknek.A gazdik miatt.
2014. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most te azért lázadsz, mert nem tudod magaddal hurcibálni, vagy a kutya lázadt, hogy menne plázázni, de nem engedik be. A kutyát sétálni kell vinni, jó nagyokat futni, uszni, és foglalkozni vele. mindenkinek megvan a maga helye. 12 kutyám van!!!
2014. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!