Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarok miért ilyenek? Ebben...

Magyarok miért ilyenek? Ebben az országban miért nem engedik be a kutyákat bizonyos helyekre boltokba?

Figyelt kérdés
egy élelmiszer boltba ne engedjenek be az megértem meg egy vendéglőbe de az összes többi helyre miért nem szabad kutyát vinni? Amúgy szerintem a kutyák élelmiszer boltba is bemehetnének hisz kevesebb betegséget kapunk tőlük mint fajtársainktól. Melyik a gusztább ha egy influenzás össze tapiz , krehácsól minden terméket vagy ha egy kutya megszagolja? Én úgy tudom más országba a kutyák bárhova bemehetnek ez igaz?
2014. aug. 8. 21:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hm, hát azért néha jó lenne ha be tudnék ugrani a boltba, ha épp sétáltatás közben jut eszembe valami :)

Amúgy azért, mert Mo-n az állattartási kultúra a béka feneke alatt van. Én az ország keleti részén lakok, hát ma láttam, hogy a zöldségesnél válogat a nőci, Prüntyike meg telibehugyozta a földre pakolt ládákat, amiben ott voltak a dinnyék...

2014. aug. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyszerű a válasz, azért nem mehetnek be pl élelmiszerboltba, mert a törvény tiltja és 30 e Ft bírsággal sújtja.

A többi helyre meg a tulaj dönti el, hogy bemehet e, de valószínű, hogy a tv-t csak odáig ismerik, hogy tilos.

2014. aug. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én argentin dogom speciel kocsmában szocializálódott, mert ott dolgozom. Amikor elhoztuk, az első utunk oda vezetett, és minden sétánál bemegyek oda, hogy megitassam. Jól viselkedik, de mindenkihez odamegy egy kis simogatásért. Akit a zavar, ahhoz nem engedem oda.

Kedvenc hentesünkhöz is mindig bemehetünk, kedvenc dohányboltunkba is bemehet, ott még agyon is simogatják.

Mentem már be vele autósboltba, fagyizóba, de mindig megkérdezem, hogy szabad-e, és ha olyan helyre kell bemennem, ami viszonylag nagy tér, és a bejárattól több mint 2 méterre be kell mennem, akkor nem indukok meg kutyával, vagy párommal megyek, és ő kint megfogja.

Pedig nem kiskutya, most 24 kilós, és még dupla ennyi lesz.

Olyan helyre nem illik szerintem bevinni, ahol sokan vannak, és a kutya által is elérhető magasságba van pakolva az áru (hisz minden érdekes nekik, simán lekapnak akár egy zoknit is, nem tudják hogy az lopás).

Hogy miért nincsenek beenvedve nagyobb üzletekbe, tök egyszerű: nyálasak, szőrösek, nem mindegyik tud viselkedni, nem mindig makulátlanul tiszták.

Ez ugyanolyan mint a dohányzás: az ember nem dohányosnak születik, természetes állapotunkban nem cigizünk, mégis amíg nem jött ez a rendelet, addig a dohányosok nyíltan fütyültek a nemdohányosok egészségére, nem tisztelték meg őket azzal hogy kint gyújtanak rá.

Szóval a kutyások is tartsák tiszteletben ha egy helyen nem szeretik a kutyákat, ne okozzanak kellemetlenséget.

2014. aug. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!