Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha az utolsó pillanatban...

Ha az utolsó pillanatban ivartalanítják a kutyát, mi lesz a kicsikkel?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvasom,hogy gyakorlatilag az ellés előtt egy nappal is lehet ivartalanítani. De olyankor mi lesz a picikkel? A méhhel együtt kidobják a még mozgó,élő kutyusokat,és azok az oxigénhiány miatt megfulladnak?

Én nem értem,hogyan javasolhat ilyet egy állatbarát,hiszen azok már élő,igazi kiskutyák.


2011. júl. 18. 19:13
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
26%
Így van,oxigénhiányban elhunynak hogyha nem tépik fel a magzatburkot!
2011. júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
0%
ilyen van????????!
2011. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Dehát ez borzasztó.

Hagyják ott szenvedni,és szabályosan megfulladni a kicsiket? Ez nem állatszeretet.

2011. júl. 18. 19:17
 4/41 A kérdező kommentje:
Igen,van. Itt is egy csomószor olvasom,meg a cicás részen is,és a menhelyeken is bevett szokás a vemhesen ivartalanítás. Az elején még el is fogadom,de pár nappal az ellés előtt? Az gyilkosság.
2011. júl. 18. 19:18
 5/41 anonim ***** válasza:
48%
Az első vagyok,de kérésre adnak altatót is a kölyköknek + 300-500 ft-ért /db! Azért ez már egy kicsit humánusabb lenne
2011. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
0%
Ez kegyetlenség! Ha ivartalanítani akarják a kutyájukat, akkor max. az ellés legelején! Ha mégis elmulasztja a gazdája, inkább hadd szülje meg a kiskutyákat, és ajándékozzák el őket!!
2011. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
A kölykök az anyának beadott altatóval együtt elalszanak és elpusztulnak. Inkább ez mint h megszülessenek. Lehetünk szentimentálisak, meg álszentek, de ennél humánusabb megoldás nincs se nekik, se a már élő és gazdit kereső kiskutyák számára.
2011. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
17%
És még azt mondják az okosok hogy a fülvágás az állatkínzás?! Szerintem ez is az!
2011. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
87%
Ha valakinek nem egyértelmű, nem szenvednek, nem kerülnek oxigénhiányos állapotba, nem fulladnak meg.
2011. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
84%
Remek, egy hülye miatt így születnek a tévhitek. Hadd szülessen minél több kölyök. Egy megszülető felesleges alom ugyanannyi gazdátlan állattól veszi el az esélyt. Az a baj h akik emiatt sírnak azok álszentek mert az életben nem mentettek kutyát utcáról, sintértelepről, gyepiről stb.
2011. júl. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!