Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretném ivartalanitani a 4...

Szeretném ivartalanitani a 4 honapos szuka kutyámat mikor érdmes? Ki mikor operáltatta meg? 4 honaposan már lehet igaz?

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
jobb lenne megvárni amig kifejlődik rendesen. Kb. másfél éves korában.
2014. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Teljesen egyetértek az első válaszolóval! Sokak szerint már ilyen fiatalon is lehet, de én nem értek velük egyet.
2014. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem is jobb megvárni.. a csontok is jobban kifejlődnek
2014. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyet nem itt kell megkérdezni. Nyilván az első három válaszolónak halvány gőze sincs, hogy miért kéne megvárni, csak valami baromságot mondanak mert úgy gondolják. Tudományos alapja nyilván semmi nincs.
2014. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Mi hét hónaposan, első tüzelés előtt, úgyanis az orvosunk előbb nem vállal ivartalanítást. Én ivarérés előtti ivartalanítás párti vagyok, minimálisra redukálódik a melldaganat esélye ebben az esetben.
2014. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Ja, és köszöni, kutya baja a csontjainak, gyönyörűen kifejlődött rotti :)
2014. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
kedves ma 13:55. Megmondanám melyik egyetemen végeztél kutatásokat ezirányban? Mert nyilván konkrét adatokra alapozol, ha mi, első 3 válaszoló hülyék vagyunk. mellesleg az ivarérés előtti ivartalanitást, főleg egy kölyökkutyánál állatkinzásnak tartom!!!!!
2014. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó... hogy szerinted mi állatkínzás, s mi nem, magánügy, de olvass, és okulj, és ne firkálj baromságot!


[link]

2014. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet ivarérés előtt,akár most,vagy utána.Az ivarérés előttinél még kisebb a különböző daganatok kialakulásának kockázata.Amelyik neked szimpatikusabb,azt válaszd.Nálunk előtte lett volna,de a kutya betegsége miatt ez az első tüzelése után lett.Már az nagyon jó,hogy ivartalaníttatni szeretnéd az ebed,hogy mikor,ezen kár vérre menő vitát rendezni.
2014. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kennelekből , néhány helyen már nálunk is,a kölykök már ivartalanítva kerülnek gazdihoz.
2014. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!