Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most komolyan ezért be kell...

Most komolyan ezért be kell szólni?

Figyelt kérdés

Van egy nagy testü kutyám.

Sétálunk az utcán és állandóan beszólnak,mióta van neki szájkosara.

Pl:

-Na mi lessz ezzel a nagy döggel?

-Vidd már el ezt a rontás kutyát!

-Miért kell ekkora kutyát utcára hozni???

.....

annyira idegesítöek!

Föleg ezek inkább azok a 90 70 éves taták nyanyák.


miért kell nekik beszólni? 0.0


2014. aug. 10. 08:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Egyik füleden be, a másikon ki. Ha nem lenne szájkosara, még többen beszólnának, hogy miért nincs neki. Magyarázd el nekik, hogy ő nem rossz kutya, csak valami nagyokos törvénybe foglaltatta a szájkosár használatát. Aztán menj tovább, nem kell velük foglalkozni. Nekem törpetacskóm (!) van, még azért is beszólnak, ha flexi pórázon van, hogy "randalírozik".:) Buta, kutyátlan, tudatlan emberek. :)
2014. aug. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

hát igen ez van :|

De az hogy azt mondják minek viszek ki ilyen nagy "dögöt"(aki mellesleg nem dög hanem kutya)...

hát kéremszépen attól hogy nagy kell neki a napi séta! -_-

2014. aug. 10. 08:25
 3/20 anonim ***** válasza:

"Ha halott vagy, te nem tudod, hogy meghaltál, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy."


Szóval, a hülye emberrel nem tudsz mit kezdeni.

2014. aug. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én staffimra is nagyon sokszor tesznek megjegyzéseket. Az ilyeneket el kell engedni a füled mellett. Az én kutyámnak nincs kosara (nincs egy rossz mozdulata soha), így ezért kapom a beszólásokat, de ha lenne, akkor meg azért kapnám. Az embereknek mindig kell valami, amibe bele kell kötni.
2014. aug. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincs más élvezeti forrásuk az életben, csak a megkeseredett lelkük keserűségének átpumpálása másokba.


Ha kicsi kutyád lenne, azért szólnának be, hogy micsoda kis patkány.

Ha hosszú szőrű, akkor mindent összeszőröz, és különben is melyik az eleje.

Ha rövid szőrű, akkor... mittudomén, miért nem szeded össze utána a kutyagumit. Nekem még a kutyapisiért is szóltak be.

Ha van szájkosár, állatkínzó vagy, ha nincs szájkosár, vidd innen ezt a vadállatot.


Ne törődj velük. Tudom, hogy idegesítő, de ne add meg nekik azt az örömet, hogy elrontják a napodat. Szeresd csak a kutyádat.

2014. aug. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a váaszokat :)

nem azért kellett a kosár,mert aggresszív csak úgy tudom hogy nagytestü kutyust nem lehet közterületre vinni kosár nélkül.

2014. aug. 10. 09:15
 7/20 anonim válasza:
Azért szólnak be mert nincs jobb dolguk
2014. aug. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nahát! Vidd oda a kutyád, és mond nekik, hogy most dögözzék le..

Amúgy mekkora a marmagassága, és a súlya? :)

2014. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
75cm magas és 42-45 kg :))
2014. aug. 10. 10:49
 10/20 anonim ***** válasza:

ohh sz*rdle nagy ívben, már bocsi a kifejezésért :D

Nekem a kis tacsi mixemre szóltak be hogy vigyem innen ezt a vadállatot, miért nincs rajta szájkosár O.o azért mert farok csóválva ismerkedni akart...unatkozó idős banyák...xd ha nekik ez öröm hát csinálják, én am is általában fülessel a fülemben sétáltatok így nem nagyon hallom ha valaki beszól, bár nem is érdekel :))

2014. aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!