Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség e kettő faj közt?

Mi a különbség e kettő faj közt?

Figyelt kérdés

angol cocker spániel :

[link]


ameikai cocker spániel :

[link]


nem a kinézetre vagyok kíváncsi mert azt látom hanem jellembeli különbség , meg tartási mód közt mertaz angol spanikat nagyon jól ismerem ,de az amerikai nekem jobban bejön meg nem is annyira elterjedt mint az angol

köszi előre is

u.i.: kinek van amerikai cocker spániel?


2010. jan. 13. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Az egyik faj a kutya, a másik pedig a kutya.
2010. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mi van?
2010. jan. 13. 13:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az első válaszoló arra célzott, hogy a kutya az egy faj az angol/amerikai cocker spániel pedig fajTA

Amúgy szerintem sok különbség jellemben nincsen tényleg csak kinézettel.

2010. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ja téll bocis elírta és tudom köszi a válaszokat
2010. jan. 13. 13:32
 5/9 anonim válasza:
20%
hat ha tudnal magyarul akkor ugy kerdezted volna hogy mi a kulonbseg e ket fajta kozott
2010. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

szia, az amerikai cocker tipikusan kiállításra és házi kedvencnek tenyésztett fajta, míg az angol eredetileg vízi vadászkutya volt, illetve mai napig, létezik munkavizsga is nekik.


nem merem állítani, hogy az amerikai rosszabb vagy jobb, nekem speciel angol volt, vele semmi probléma nem volt, okos volt, semmi idegi problémája nem volt.


nehéz kifogni megbízható spancit, a szülei legyenek munkavizsgások, vagy legalább az egyik.


amerikainál max a kiállítási eredményeit tudod nézni a szülőknek!

2010. jan. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

14.32-es vagyok,


amerikai:

[link]


látszik rajta, hogy a szőre mennyire kényes, még az angolénál is kényesebb.

2010. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nekem az amerikai itt tetszett meg : [link] (21. ott van angol és amerikai spanik és az amerikai olyan cuki /nem a történet miatt tetszik jobban az "amcsi")

köszi a válaszokat

2010. jan. 13. 18:10
 9/9 A kérdező kommentje:
14.20-nak látszik h magyar vagy vérrrrbeli magyar mert kötöszködő , ....., ........., ........ vagy sajnos m.o.-n szinte ilyen emberek léteznek tisztelet a kivételnek :(
2010. jan. 13. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!