Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sok kérdés! Kutyák! Verekedhet...

Sok kérdés! Kutyák! Verekedhetnek? Fontos.

Figyelt kérdés

1)Van egy hatéves golden-nj keverékem,és kan!Eddig jólelvan a kutyákkal,de csak a szukákkal.A kanokkal nagyon ellenszenves!Egy csomószor összeverekedett már a kanokkal.Útálja öket.Nem lehetne hogy ne legyen ennyire aggresszív a kanokkal?Tudom...ivartalanítás.De én nem szeretném megfosztani a férfiasságától,és tudom hogy tovább élne,tudom,hogy sok betegség is megelözhetö....stb de NEM!

2)Van a barimnak egy cuki goldenje :) és a golden,ilketve az én kutyim összebarátkoztak,nehezen(!)van rá esély hogy összevesznek?(egymás mellett szépen sétálnak csak az én kutyim picit kanos,a szuka pedig nem tüzel így néha rendesen rámorog...eddig háromszor összesen)


2014. aug. 11. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy szukaval nem.de a helyedben átgondolnam ezt az ivartalanítás dolgot. nekem is van egy fiu kutyám ivartalanitattuk és csak annyi, hogy nincs ott a herélye és inkább haljon meg idősen here nélkül mint valami betegségben csak, hogy ott lógjon a " férfiassága".
2014. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ne legyél már ennyire alap pasi. Hiddel egyáltalán nem fog hiányozni neki a golyói. Pedig ezt a problémát valszeg csak így tudod megoldani.
2014. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az alaphelyzet a következő: ott sétafikál az orrod előtt a sok gyönyörű bomba csaj villogó tangával, köldökig érő dekoltázzsal, együtt lógtok, haverkodtok, beszélgettek, még azt is hagyják, hogy megöleld őket... de semmi több, ha a fejed tetejére állsz, akkor sem. Te pedig választhatsz, hogy csak nyüszítesz életed végéig és csorgatod a nyáladat, vagy egy úgyszólván fájdalommentes beavatkozással egy életre letudod a kínzó részét a dolognak és most már tényleg tudsz velük barátkozni és minőségi időt együtt tölteni... Na?


Ja, és kérdésedre válaszolva: igen, verekedhetnek. De még valószínűbb, hogy a szuka fogja elverni a te kutyádat, mert szerencsétlen már nem bír a hormonjaival.

2014. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

csaj vagyok xd

oké meggondoljuk az ivartalanítás dolgot.

2014. aug. 11. 21:09
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
az ivartalanitás nem fogja megoldani a problémádat, főleg mert felnőtt kutyád, igy ez a dominanciáján már nem változtat. Kanokkal nem szabad összenegedni. Ha a szuka nem tüzel de ennek ellenére ugy irod "kanos", akkor ott nevelési gond van, egyszerűen szemtelen a szukával. Valószinűleg a szuka egyszer meg fogja elégelni, és jól odacsap neki.
2014. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a szuka előbb-utóbb úgy megtépi a kanodat, hogy csak úgy nyekken. És igaza lesz, mert halálra idegesíti a kan viselkedése, én is fejbetérdelném azt, aki egész idő alatt a valagamat piszkálgatja. :D

Ivartalanítás. Nekem egy ivaros szukám, és egy herélt kanom van, két stafford, nem egyszerű fajta. A kan kezdett ivarérett lenni, melleskedett a többi kannal, egyre több verekedést kezdeményezett, minden kanra befeszült, borzolt mint a barom.

Kikapták a golyszikat, és 4 hét leforgása alatt egy tüneményes, mindenkivel kedves, játékos kiskutya lett belőle.

Áldom azt, aki kitalálta az ivartalanítást, pláne a kanoknál! Én személy szerint inkább szukás vagyok, ez a kis vacak is az ölembe hullott, de így olyan simulékony és figyelmes, mint egy szuka.

A kutya nem úgy veszi, hogy "Jaj te atyaúúúristeeen, kivették a heréimet, mi lesz most, nem lehetek igazi férfi!!" Egy kutyának ez egy gyors rutinműtét, semmi több. Fél napig kóvályog, el kell szaladni varratszedésre, és ennyi, konyec. Kapsz egy édes, kedves kutyát pár hónapon belül.

2014. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Olvassátok el légyszives a kérdést. ez a kutya 6 !!!! éves. nem lesz belőle cuki, bujos, kanokkal pillangókat kergető kutya!!!!!
2014. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

De az ellenszenv kimegy belőle.

Az egy dolog, hogy 6 éves. Azt csinál a szukával, amit akar, mert hagyják neki, nincs tiltás.

6 éves még nem öreg.

2014. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

De nem úgy értettem hogy folyamatosan terror alatt tartja a szukát! :D

hanem ott szagolgatja neki de nem mindig!

megszagolja a fenekét és felemeli a fejét mintha a levegöbe szagolna majd mikor keteszi a fejét a szuka odakap.De nem engedem a kutyim hogy ráugorjon!

2014. aug. 11. 22:13
 10/14 sippara ***** válasza:
100%
Ivartalanítás kéne neki, de főleg nevelés.
2014. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!