Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sok kérdés! Kutyák! Verekedhet...

Sok kérdés! Kutyák! Verekedhetnek? Fontos.

Figyelt kérdés

1)Van egy hatéves golden-nj keverékem,és kan!Eddig jólelvan a kutyákkal,de csak a szukákkal.A kanokkal nagyon ellenszenves!Egy csomószor összeverekedett már a kanokkal.Útálja öket.Nem lehetne hogy ne legyen ennyire aggresszív a kanokkal?Tudom...ivartalanítás.De én nem szeretném megfosztani a férfiasságától,és tudom hogy tovább élne,tudom,hogy sok betegség is megelözhetö....stb de NEM!

2)Van a barimnak egy cuki goldenje :) és a golden,ilketve az én kutyim összebarátkoztak,nehezen(!)van rá esély hogy összevesznek?(egymás mellett szépen sétálnak csak az én kutyim picit kanos,a szuka pedig nem tüzel így néha rendesen rámorog...eddig háromszor összesen)


2014. aug. 11. 20:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
én úgy tudtam eddig,hogy akárhogy nevelik a kutyust;kan a kant nem bírja elviselni!
2014. aug. 11. 22:22
 12/14 anonim ***** válasza:

Pedig de bizony!

Ismerek sok olyan kant, ráadásul ivarosak, akik együtt játszanak: egy törpeschnauzer és egy nj-roti keverék. Legjobb haverok, felnőtt korukban ismerték meg egymást, de nevelve vannak, hogy ha a gazdi azon a véleményen van, hogy nincs bunyó, akkor nincs, pont.

2014. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Imola Ágnes ***** válasza:
100%

-Tanulj kicsit a kutyákról

-olvass kicsit a kutya viselkedéséről

-olvass kicsit az ivartalanításról (bár látom, h oké h a kutya elpusztulhat hererákban, de nem érdekel...)

- neveld meg azt a kutyát.

Hogy kan-kannal nem jön ki, az idiótaság. Tény, h kan-szuka viszony mindíg problémamentesebb, de aki azt mondta neked, h akárhogy neveled kan kannal nem jön ki, az egy idióta.

Amúgy erre nem megoldás az ivartalanítás, mert a kutyád meg kellene nevelni, és rengeteget szocializálni. Az ivartalanítás csak az életét hosszabíthatné meg, de ezek szerint inkább legyen rákos, csak maradjon meg a két golyója...

2014. aug. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

istenem most kaptuk egy hónapja a szegény kutyát!Eddig még a szukákkal is összeverekedett!Nehogy már.

Oké,majd ivartakanítsuk!(...)

2014. aug. 12. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!