Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet hamis a kutyám?

Hogyan lehet hamis a kutyám?

Figyelt kérdés

Azt szeretném, ha valaki jön hozzánk, akkor féljenek tőle, ne engedjen be senkit, csak ha ott vagyok én is. Ugassa, morogja, ne legyen félénk kutya, ne álljon le barátkozni, csak ha én is ott vagyok.

Nem akarom hogy bántson senkit, de ha én nem vagyok otthon, akkor senkinek semmi keresnivalója ott, úgyhogy jogos lenne, ha a kutya védené a házat.


2010. jan. 14. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő fajta+megfelelő választás+megfelelő nevelés+ 98% szerencse.

Ha fiatal a kutyád akkor még van esély, hogy előjön belőle az őrző ösztön. De tudod a legtöbb kutya bartásságos, nem erre a célra alakították a fajtáját, vagy félelemből támad, esetleg csak a szája nagy. Nagyon kevés az olyan kutya aki éles helyzetben is megállja a helyét, és mindezt bátorságból teszi. Sokan annyira imádják az embereket hogy nem képesek erre, más kutyáknak meg rossz tapasztalati vannak vagy rosszul szocializálták... Elviheted kutyaiskolába, hátha ott tudnak segíteni, de sokszor az olyan kutyák sem állják meg a helyük valós helyzetben akik a pályán tökéletesen csinálnak mindent.

Olyan hogy megvadítani meg elzárni emberektől, eszedbe se jusson! Kiskutya korában nagyon sokat kell barátkoznia hogy bátor lehessen.

2010. jan. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Fehér puli kutyám van. 3 emberen kívül senkit nem enged be a kapun. pedig nem ilyen nevelést kapott. Nagyon sokat foglalkoztam vele kicsi korában is. Mondjuk nem bánom, de azért mégis. Ha másvalakik jönnek hozzám előre jelezzék mert akkor megkötöm őkegyelmét.Úgyhogy ide úgy tegye be valaki a lábát, az biztos harapás áldozata lesz. De a kapunkra ki is van írva A Kutya harap!
2010. jan. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak én tudom úgy hogy,ha egy kutya hamis akkor a gazdáját is megharaphatja? Úgy gondolom a kiszámíthatatlanokat hívják úgy.
2010. jan. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyum a legnagyobb emberbarát a földön. Labrador-spániel keverék. Mégsem hiszem, hogy bárki be merne jönni tőle... Még csak 9 hónapos, de úgy fogja az ajtót, amíg ki nem nyitom, hogyén nem mernék bemenni, ha nem ismerném. Mellé még a hangja is olyan. Nagy előny persze, hogy nem látják kintről a kutyát, így nem tudják mivel állnak szembe. Egyébként ugatással minden kutya védi a területét, és egy ugató kutya elég riasztó tud lenni. Nem tehetsz mást, imádkozz, hogy mély hangja legyen :D
2010. jan. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiába van jó házőrződ, aki be akar menni az sajnos be is megy. Egy kis méreg, vagy valami fegyver és semmit nem ér a kutya.
2010. jan. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Hamisságnak azt hívják amikor a kutya megharapja a saját gazdáját. Amit te akardsz az a házőrzés. Ha biztosra akarsz menni, én örökbe fogadnék egy olyat amire írják h jó házőrző, és amellé vennék kiskutyát h eltanulja tőle. perszeolyat, ami jó házőrző fajta.

Vehetsz kuvaszt, az magától is jó házőrző lesz ha felnő.

2010. jan. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak akkor barátságos, amikor te ott vagy. Az én staffordom is nagyon kajla volt, egyátalán nem hittem, hogy lesz belőle valami, mindenkinek örült, ugribugrizott, mint egy bakkecske stb.

Egyszer megkértem egy barátomat (volt osztálytársam vidékről, akit nem ismert) hogy a kulcsommal próbáljon meg bemenni a lakásba.


Felvettem videóra, hogy mit csinál a kutya!


A barátom be se mert menni, mert olyan halálhörgést, és ugatást rendezett, hogy én is megijedtem, amikor visszahallgattam!

Esetleg próbáld ki te is, de csak, ha biztonságos!

Az én ajtómon volt rács!!!!!

2010. jan. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard, hogy hamis legyen a kutya, mert akkor rád is veszélyes lesz! A hamisság és a védőösztön nem ugyanaz. Előbbinél azért harap, mert fél és félelmében támad, utóbbinál azért, mert bátran védelmez.
2010. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!