Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A köztudatban a pitbull vagy...

A köztudatban a pitbull vagy az amstaff van nyilvántartva agresszívabbként? Melyik hajlamosabb erre? (Persze minden a neveléstől függ. )

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a pitbull. De számomra egy kaptafa...
2014. aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, én se látok túl nagy különbséget, de hát nem is jártam nagyon utána ezeknek a fajtáknak.
2014. aug. 15. 17:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A PITBULL! Az a vérnegző vadállat!!! :)

Tök mindegy, minek hívjuk. A nagy többség úgysem tesz különbséget.

Nekem amstaffom van, 5 hónapos.

1. Jajjj, de cuki, milyen fajta? Amstaff. Hű, 2 gyerek mellé hogy merek ilyet bevállalni?

2. (nincs velem a kutya) Milyen kutyád van? Amstaff. Az milyen? Olyan, mint a pitbull. Folytatás mint fenn.

Egyik sem agresszív, amelyik nem egy ideggyenge (szaporított), elb.szott (rosszul nevelt) szar.

2014. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt tanulmányozhatod:

[link]

2014. aug. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Én alapjáraton nem ítélem el ezeket a kutyákat, csak a környékünkön is volt olyan agyhalott tulajdonos,l akinek a kutyája több kutyát is megölt. :( Nagyon féltünk attól az állattól, hogy kijön az utcára, és a milyeinket bántja valahogy (3 kutyám van). Szóval minden felelősség a tenyésztőre és a gazdára hárul, a kutya nem tehet arról, hogy így lett nevelve. :/

2014. aug. 15. 17:54
 6/7 anonim válasza:
100%

Nekünk volt egy amstaff.. konkrétan nevelés kérdése.

A kezemet bele mertem rakni a szájába, semmit nem csinált sose.

A családban van kis fiú 2 éves játszott vele rajta lovagolt . Vigyázott rá. Óvatosan bánt vele.

Ha idegen volt a kapuban egyedül a kerítést letépte, nem engedett be senkit se. Viszont ha mi ott voltunk még az idegen is bejöhetett velünk, nem morgott rá semmi. :)

Játékos volt. Kedves aranyos. Sajnos elpusztult.

2014. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pitbull.


(Kis keverék kutyám legjobb barátai egy hatalmas pitbull és egy bulterrier, szóval nevelés kérdése :))

2014. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!