Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor kiállok a kocsival...

Amikor kiállok a kocsival mindig kiszökik a kutyám és az utca végén kapom el. Segíteni, hogy ne menjen ki a kapun?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálunk is rendszeres volt 4 kutyával (cane corsok). Mi azt csináltuk, hogy direkt nyitottuk az ajtót, pattintós ostorral a bejárat elé vágtunk, és a kutyák a hangtól megijedtek. Pár hét alatt megtanulták, hogy a kapun kívül nincs kimenet (azóta szép sorban egymás mellett ülnek, amíg ki-be állunk az autóval).

Vesszővel is meg lehet csinálni, ha nem érti meg úgy sem, akkor kaphat egy picit az orrára, plusz kiabálás.

2010. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
zárd be, vagy kösd ki amig kiállsz ..nem éri meg hogy elüsse egy autó, amig probálkozol megnevelni, hogy ne menjen ki ...
2010. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi az "OTT MARAD" jelszót tanítottuk meg neki és ilyenkor is alkalmazzuk. És nem szalad ki a kapun. (6 hónapos amstaff).
2010. jan. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is kikötöm a 6 hónapos kutyám amígy kiállok! Egyszer már azt hittem, hogy nem kell, ki is rohant, el is ütötték, de szerencsére nem lett baja!
2010. jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi úgy csináltuk, hogy az utca végén lesben álltam, addig apukám elengedte a kutyámat, nyitva volt a kapu, ő meg persze elkezdett rohanni a szabadság felé, amikor a sarokhoz ért, előugrottam, rákiabáltam, megszidtam, 3 szor csináltuk ezt, azóta nem is csinál ilyet...
2010. jan. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy zárd be addig egy biztonságos helyre, vagy tanítsd meg neki a "marad"-ot. :)
2010. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kösd meg. szerintem a marad szó jó, de ha valami érdekes/vedszélyes ott kint és kirohan akkor a marad se tartja vissza...
2010. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez volt a helyzet:S elég sokáig..

a két kutyusom amint kinyílt a kapu,már rohantak is ki,

de novemberben az egyik kutyám soha többet nem ment ki a kapun,mert elütötte egy autó,amit sajnos nem élt túl:'(

úgy találtuk a házunk előtt,pont jött volna haza az út testen mikor egy kocsis nem figyelt és elütötte:@ :'( azóta a másik kutyusom nem szökik ki a kapun.:S

2010. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!