Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törzskönyvezett egészséges...

Törzskönyvezett egészséges francia bulldog 110-120e Ft-ert lehetseges?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett ez a kutyafajta, nem most tervezzuk, de szeretnenk utanajarni mik a lehetosegeink. Az aprohirdetesekben vannak arak, de a kenneleknel nincs. De jopar ora olvasgatas utan nagyon lejott, hogy mivel problemas fajtarol van szo, nagyon meg kell valogatni, honnan szerezzuk be. Viszont a fenti osszegnel nem gondoltunk tobbet indulashoz. Tegyunk le rola inkabb fajo szivvel?

2014. aug. 15. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A divatos fajták száztól indulnak,szóval ennyibe beleférhet.CSak nagyon nézzetek utána a kennelnek,személyesen is,és olyan helyről vegyetek,ahol szerződés és eü.garanciát is vállalnak bizonyos betegségekre.
2014. aug. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
francia bulldog beteges fajta,ezért is nagyon fontos hogy rendes tenyésztőtől vegyetek, és ritka,szerintem drágábban tudtok csak találni, de keressetek egy nektek tetsző tenyésztőt, beszéljetek vele, az is lehet hogy 1 év múlva lesz alom, addigra meg tudtok még spórolni hozzá,nem kell rögtön letenni róla :)
2014. aug. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

Én azt mondom, hogy ennyi pénzből már egy keverék, menhelyes kutyámnak is arany életet tudnátok biztosítani.


Én tuti nem fogok drága pénzért fajtatiszta kutyát venni, mikor annyi gyönyörű és jófej gazdátlan kutya van :)

2014. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!