Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen felszerelés kell egy...

Milyen felszerelés kell egy whippetnek?

Figyelt kérdés

Nyakörv vagy hám?

Flexi vagy rendes póráz?

Mekkora fekhely kell neki?

Használhatok folytónyakörvet?


2010. jan. 14. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a whippet??
2010. jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Mindegy hogy nyakörv vagy hám. (A hám mellett szól a whippet testfelépítése, viszont nemigazán lehet vele irányítani a kutyát.) Flexit ne, egyik kutyának se jó, nem érzi hogy a gazdi irányít. Fekhely, hát nem tudom, közepes termetű kutyának való.Én nem használnék fojtót, mert a whippet elég törékeny kutyus, meg alapból nem szeretem a fojtónyakörvet.
2010. jan. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyakörv, póráz (hámmal nem lehet rendesen megtanítani! sem flexivel!), kisruha?, kicsi vagy közepes fekhely (ha megvan akkor Fressnapfba beviheted és ki lehet próbálni), kistányér enni-inni, játék, kaja, kefe, sampon ilyesmik...

Használhatsz fojtónyakörvet de szerintem felesleges! A whippet nem az a domináns, makacs fajta szerintem! Én használom, de csak mert hosszú szőre van a kutyáimnak, és nem fojtósra csatolom úgy viszont ki tudja húzni a fejét!

agaraknak sokszor ilyet vesznek: [link]

[link]

2010. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!