Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen felszerelés kell a...

Milyen felszerelés kell a kutyának, hogy vonaton lehessen szállítani?

Figyelt kérdés
Mi a legfontosabb?
2010. nov. 13. 12:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szájkosár, póráz és persze jegy.
2010. nov. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi.:) Jöhetnek még a válaszok!:)
2010. nov. 13. 13:08
 3/15 anonim ***** válasza:
De milyen választ vársz még, ha ennyi kell neki összesen??
2010. nov. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nekem yorkim van. nem szoktam rá szájkosarat tenni.

eddig még nem szólt érte senki, igaz, jól nevelt, és nem harap.

elücsörög az ölemben, nézeget az ablakon.

csak sajnos sokan egyből simogatnák (amit én nem annyira szeretek...), hősiesen tűri, aztán elfordítja a fejét.


szóval jól neveltnek kell lennie a kutyádnak, szájkosár, ha nagy kutya, póráz, és jegy.

vigyél magaddal vizet, kaját, tálat, hogy ha hosszú útra mentek meg tudd itatni és etetni.

kb ennyi.

2010. nov. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szeretnék bistos lenni benne. Amúgy nagy kutyáról van szó. A nagyobb állatoknak külön hely van vagy lehetnek az emberekkel együtt?
2010. nov. 13. 13:15
 6/15 A kérdező kommentje:
Egy németjuhász keveréket vinnénk Budapestről Kiskunhalasra.Jól nevelt kutya,de még soha sem volt vonaton és nem tudom hogy fog viselkedni.Harapni azt nem fog ,de nehezebb elhinni egy nagyobb kutyáról mint egy kicsiről.És sajnos nem tud egyhelyben maradni 2 óra hosszáig.
2010. nov. 13. 13:20
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha nagy kutyáról van akkor: szájkosár, póráz + JEGY. De nem lehetnek "bent" hanem csak ahol föl le szállnak az utasok, mert lehet hogy a kalauz szólni fog érte! Remélem hasznos volt számodra ez a válsz, szia :D
2010. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
előző író vagyok: vigyázz nehogy depressziós legyen tőlle! Mert a mi kutyánk bedepizett, reszketett és fél. Szegénykém nagyon meg volt rémülve. Pedig csak 20 percet mentünk. Ha a szájkosárhoz nincs szoktatva ismertesd meg vele! röviden ennyi, szia :DD
2010. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi a választ mindenkinek
2010. nov. 13. 13:54
 10/15 anonim ***** válasza:

Kutyajegy kötelező. Nagy kutyát csak a vonat előterében szabad szállítani, csak másodosztályon. Közepeset bevihetsz az utastérbe is, de fülkés kocsinál kötelező a többiektől engedélyt kérni. Helyjegyes vonaton tilos kutyát szállítani. Kivéve a vakvezetőt és a rendőrkutyát.

Szájkosár, póráz kötelező!!! Hiába nem harap!


Ha meg egészen kis kutyáról van szó, azt meg állatszállító dobozban is lehet szállítani, mert akkor ha jól tudom, nem kell neki jegy. Bár ebben nem vagyok 100%-ig biztos, csak azt tudom, hogy macska esetén nem kell.

2010. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!