Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kuyta patkánymérget eszik...

Ha kuyta patkánymérget eszik belehal?

Figyelt kérdés

Reggel kimentem és megláttam hogy nyitva a kamra ajtaja (a kamrában volt a méreg), majd a kutya kifut a kamrából. Általába miután eszil nyalogatja a száját és most is nyalogatta. Megnéztem hogy meg van-e a méreg és sajnos nem volt ott. Mit tudok csinálni? A méreg márkálya: Glodacid.

Vannak valami tünetei?


2014. aug. 17. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
állatorvoshoz azonnal!!!!!!!!!!!
2014. aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Morozov ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, mert a méreg halálos a kutyára is.
2014. aug. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ma zárvavan az állatorvos sajnos. És nem nagyárosban lakom hogy több is legyen.
2014. aug. 17. 11:40
 4/10 anonim ***** válasza:
És ez szerinted érdekli a mérget? Az nem csak hétköznap hat.
2014. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor kezdj el ásni. A kutyádnak annyi, ha nem kerül azonnal orvoshoz.
2014. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fontos neked az a kutya? akkor szépen emeled a segged megkeresed a legközelebbi állatorvost és elviszed, ha nem áshatod a sírját.
2014. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szia!

Én sem nagyvárosban lakom, és múlthéten szombaton sürgösen kellett egy állatorvos. 16 állatorvost hívtam fel, mire a 17-ik azt mondta hogy rendben kijön.(nem kutyáról volt szó, szállítani nem tudtam volna.) Ez nem indok, ha akarnád, találnál orvost.

2014. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hánytasd meg és hívj fel egy állatkórházat,ott a termékről meg tudják mondani,hogy melyik típus.Van amelyik vérzést okoz,van amelyik halmozódik és úgy öli meg.A budapesti lehel úti kórhãzat is hīvhatod,ott mindig van telefonos ügyelet is.
2014. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. aug. 17. 13:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Na sikerült dokit találni?
2014. aug. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!