Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajta az Óangol...

Milyen kutyafajta az Óangol juhászkutya (Bobtail)? (Tapasztalatok érdekelnek)?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kimondottan kedves, nyugodt természetű fajta, gyerekeket nagyon szereti. Ragaszkodó, könnyen tanítható és mentes mindennemű agresszivitástól.extra igényű luxuskutya nagyon érzékeny és sok törődést igényel.
2010. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nagyon kedves, szeretnivaló kutya, de tényleg nagyon sokat kell foglalkozni vele. De ha foglalkozva van vele és, látszik, hogy ápolt, akkor minden ember irigy lesz, hogy neked, hogyan lehet ilyen gyönyörű kutyád. Mármint én ezt tapasztaltam az én Bobtailom-nál. :)
2010. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9 hónapos a bobtailom. Amíg fiatal, addig kifejezetten féktelen és szélhámos, de a felnőtt bobtail nyugodt és kellemes társ. Legalábbis ezt olvastam róla. Ha ilyen kutyát szeretnél, akkor arra készülj fel, hogy sokat kell gondozni a bundáját. Amikor rossz az idő, akkor katasztrófa ahogy kinéz, ezért rengeteget kell ápolni. Viszont gyönyörű tud lenni, és nagyon ragaszkodó is. Az idegenekkel szemben nagyon közömbös. Engedi, hogy simogassák, de igazából látszik rajta, hogy nem oszt nem szoroz neki... Küldök privátban képet róla ha érdekel, és még aktuális. :-)
2010. máj. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Igen, érdekelne, természetesen még aktuális a kérdésem. Köszönöm szépen :)

2010. máj. 19. 16:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Írtam privátban. :-)
2010. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, visszaírtam.:)
2010. máj. 20. 16:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne haragudj, hiába küldöm a képeket, csak a Mailer Daemon üzenetek jönnek vissza, pedig már próbáltam vagy ötször. Fogalmam nincs, hogy mi lehet a gond, mert nem nagy képek.

Még próbálkozom........

2010. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, már átjöttek.:)
2010. máj. 21. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!