Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Benti kutyasok! Nektek szőrös...

Benti kutyasok! Nektek szőrös a szonyegetek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 22:24
1 2 3
 11/21 Imola Ágnes ***** válasza:
Szőnyeg??? Ugyan már.... az első ideiglenes után kimosattam, a másodiknál feltekertem, mire a harmadik ideiglenes kölyök jött már le sem volt téve... Nincs szőnyeg, nincs szőr... vagyis van, de nem a szőnyegen... Heti 2-3 porszívózás, vagy akár több is, és naponta felseprek/felmosok... A nagynak folyamatosan hullik a szőre, őt is porszívózni szoktuk... de így is addig szőrmentes a ház, míg befelyezem a porszívózást.
2014. aug. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

nekünk borzasztóan, már néha ciki volt vendéget hívni :D Én kutyakefével ugrottam neki hetente egyszer, + porszívó, de így is durva volt. Tibeti spániel... Most raktunk le parkettát, nem raktuk le a szőnyeget, úgyhogy csak sörünk + felmosunk.

Ősszel max egy kis rongyszőnyeget fogunk venni, az meg a mosógépben el lesz.

2014. aug. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Tavasz végén lenyirattam a szőrét, azóta 1 darab szőrt se találok a szőnyegen. Egyébként ha hosszúra hagyom neki, az övé is felgyűlik a sarokban, szekrény alatt, vattacsomó szerűen. Hagy olyankor a szőnyegen is, viszont nagyon könnyen fel tudom görgetni róla. Szóval összességében nem sokat hullat, és azt is kezelhetően, hálisten:) Mondjuk ehhez az is hozzájön, hogy szeret fésülködni, olyankor jön ki igazából a java.
2014. aug. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nincs szõnyeg, laminált parketta van ill. a konyhában járólap. Heti 2-3szor porszívózok, a többi napon összesöprök és nagyjából szõrmentes a lakás. A takaró amit a kanapéra rakok neki az mindig tele van szõrrel, de mosógép kimossa. :) (Egy amstaffom ès egy félperzsa cicám van.)
2014. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nagyon szőrös, napi porszívózásnál is olyan mennyiség jön ki, hogy lehetne belőle még egy kutyát csinálni :D

Takarítás után is szőrös marad valamennyire, ez a legrosszabb.

Alig várom, hogy megszabaduljak a szőnyegtől, utána soha többet. Ahol parketta van és járólap ott nagyon szépen össze lehet takarítani.

2014. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Már nincs szőnyeg, csak parketta, pont amiatt mert tiszta szőr volt. Nem tudom, hogy másoknál hogy van, de én 2-3 naponta porszívózok és felmosok, de így is mindenhol található szőr a lakásban.
2014. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Bichonom van, nem hullik a szőre, úgyhogy nincs szőr, csak a kutyán... :)
2014. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Szilvi & Argos ***** válasza:

Anno panelban hosszú szőrű kutya után a szőnyegen zoknival össze lehetett húzni a szőrt, a járólapon meg seprűvel :D meg persze a porszívó.

Most kertesben egész télen naponta legalább fél tucatszor sepertem a konyhát-szobámat és így is kis szőrpamacsok voltak...most nyáron kint alszik, nincs is annyi szőr...szőnyeget soha többet :P

2014. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Megnyugodtam, hogy más is küzd ezzel. Én útálom sepregetni, már naponta 2* csinálom :D Most tettünk középszőnyeget... dobermannunk van. Úgy gondoltam kevesebb (nem olyan látványos) szőr lesz, de ezek szerint nem :D
2014. aug. 18. 20:42
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem. Havanesenk van és még nem láttam egyetlen szőrt sem a lakásba. A kozmetikusnál kijön az összes, vagy fürdés közbe. Esetleg kint játék közben is hullhat.
2014. aug. 19. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!