Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket nem zavarnak ezek a...

Titeket nem zavarnak ezek a gazdik?

Figyelt kérdés
Megyünk sétálni én és tesóm 2 kutyával az egyik oldalon, egy öreg néni a yorkijávala a másikon. Megyünk erre a yorki elkezd ugatni a néni meg nem az, hogy fegyelmezi hanem megáll és lesi a kutyáját amint ugat. Na mondom baromi jó még egy ilyen elkényeztettet kutya... Megyünk tovább következő történik: kijön 2 csaj kapun egy pumiszerű kutya a póráz végén és végig amíg megyünk az utcán ugat minket, a két csaj meg ezen röhög. Na mondom nem semmi... Az ilyeneknek minek kell kutya?

2014. aug. 18. 14:25
 1/8 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírási hibákért
2014. aug. 18. 14:27
 2/8 anonim ***** válasza:
15%

Miért is kizáró ok egy kutya valakinek, ha az éppen ugatós? Valóban nem jólneveltek azok a kutyák, de , ha a gazdának így jó ....

Kiakadsz olyankor is, ha kerítésnél ugat a kutya? Mert az is előfordul.

2014. aug. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az más mert akkor a területét védi, de ha rászánna egy hetet a tanítására akkor máris nem lenne ilyen.
2014. aug. 18. 14:36
 4/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
93%

Én már nem húzom fel magam, úgy baccák el a kutyáikat, ahogy akarják :P

Ha viszont beszólnak az ilyenek, hogy hol a póráz, akkor kioktatom őket rendesen, hogy inkább fegyelmezzék a pórázon őrjöngő kutyájukat, és hagyjanak békén minket a szabadon, de kontroll alatt sétáló, jól nevelt kutyámmal

2014. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nálunk pont fordítva van: 4 hónapos a mudink, a világból kiugat mindenkit, az emberek meg vigyorognak rajta, hogy milyen kis cuki méregzsák.Engem baromira zavar, de egyelőre nem bírkózom meg a feladattal, hogy leneveljem róla.Szivesen fogadok tanácsokat, tőled is kérdező!Egyébként alap parancsokat egyből teljesít, póráz nélkül is szépen sétál, 'lábhoz', 'marad' remekül megy, nem őrjöng, nem megy oda, csak a csaholásról kéne leszoktatni.
2014. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem nemigen zavar, a gazdáját kellene, hogy zavarja, ha ilyen viselkedésű kutyája van.
2014. aug. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem,de szerencsére kevés nyilvánvalóan idióta gazdával találkozom.
2014. aug. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem különösebben zavar, amíg nem jön oda, csak ugat, abszolút nem érdekel. Ha odajön az is csak akkor zavar, ha épp bringával viszem a kutyá(ka)t, de akkor nagyon:)
2014. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!