Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 11 hetes közép-ázsiai...

Egy 11 hetes közép-ázsiai juhásznak sok lenne fél kg hús egy étkezésre? Olyan 12 kg lehet, és általában a felét szoktam ennek oda adni, de ezt körülbelül 5 másodperc alatt megeszi. Darált húst szoktam adni.

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:

miért kap a kutyád darált húst?


Adj neki csirkefarhátat, kacsaszárnyat, csontos ételt tésztával rizzsel és száraz táppal. Keményet kell enniük és nem csak húst. Kacsaszárnyból 11 hetes labradorunk kb 3-4-et evett meg egy nap. Csirkeszárnyból is hasonló. Szerintem az kb. fél kg volt egész napra elosztva táp mellé.

2014. aug. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olyat nem írtam,hogy nem kap csontos húst meg még mellé mást.Azt akartam kérdezni,hogy nem kevés-e neki?
2014. aug. 19. 10:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne a mennyiséget nézd, hanem a kutyát. Ne legyen elhízva, látszódjanak, vagy legalábbis kitapinthatóak legyenek az utolsó bordák.
2014. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!