Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya fedeztetése: egy sikeres...

Kutya fedeztetése: egy sikeres fedeztetés után minden petesejt megtermékenyül?

Figyelt kérdés
A kérdésem lényege hogyha fajtatiszta kutyával akarom pároztatni a kutyámat elég csak addig vigyázni rá amig el nem viszem fedeztetésre vagy utána is vigyáznom kell nehogy más kutya is érvényt szerezzen ?

2014. aug. 19. 11:07
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

valóban ugyanaz vagyok és a válaszom ide is ugyanaz:

nem mennek gyepire mivel itt nincs ilyen , egy olyan országban élek ahol a egy kenneles kutya egy átlag ember 4 havi fizetése így a keverékeket szeretik és tisztelik , és keresik , mivele egy érzékeny fajtatiszta kutyát nem mindenki bír fenntartani.

és mielőtt jön a sokkos hogy a fenntartása pénz :

itt mindenkinek van háziállata + kajamaradék ami bőven ellát egy kutyát tápolás nélkül is.

Magyarországon nem nagy cucc beviszik a gyepire és kész. itt nincs gyepi , ki meg nem dobja senki a kutyáját , mert egy főttojás, pár marék hus mindenkinek van otthon naponta hogy megetesse a kuytáját.

NE ÍTÉLJ HA NEM TUDOD A KÖRÜLMÉNYEKET.

2014. aug. 19. 18:57
 22/23 A kérdező kommentje:
HA TUDNI AKARJÁT A SZUKA KUTYÁM NEM PEDIGREE tápon nőtt hanem két borjúszivet feldaraboltam megfőztem , sé a házokoszt mellé kapott annak megfelelően hogy akkor épp milyen nagy volt , azóta is hasonló kaján él . biztosan kinzom
2014. aug. 19. 18:59
 23/23 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ha ennyire feltűnési viszketegséged van, és csuda jó a fantáziád, akkor írjál regényt!

XD

2014. aug. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!