Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz az, hogy a kutya előtt...

Igaz az, hogy a kutya előtt nem szabad ott hagyni a játékait, mert a kutyának "nincs tulajdona"?

Figyelt kérdés

Csak érdekel a dolog, hogy ki hogy látja, nem tudom hol olvastam vagy hallottam már ezt.


Tehát: Játék csak akkor van elől, ha a gazdi is játszik, utána pedig nincs?



2014. aug. 19. 11:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges a kutya előtt hagyni a játékait, nem azért mert nincs tulajdona hanem azért, mert akkor teljesen érdektelenné válnak számára, és akkor ha pl tanítani szeretnéd, nem fogja motiválni. Másrészt meg azt ne mondjátok nekem, hogy itt minden kutya szépen eljátszik magában. Ha nincs ott a gazda, akkor a kutya ugyanúgy unatkozik, vagy nem rendeltetésszerűen használja a játékot, tönkreteszi. Különben ha meg mindig pótlékokkal tömjük, akkor sosem fog rendesen megtanulni egyedül lenni.
2014. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!