Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi tápot adjak enni egy 5...

Mennyi tápot adjak enni egy 5 hetes kiskutyának?

Figyelt kérdés
Akitől hoztuk azt mondta elég napi egyszer etetni, de ez szerintem lehetetlen és állatkínzás lenne. Eleve nem értem miért nem maradhatott még az anyjánál egy ilyen picurka.Egy mopsz kutyusról van szó. Kimérve vettünk neki royal canint de voltam olyan idióta hogy nem kérdeztem rá az adagra. Valaki tudna ebben segíteni? Holnap megyek legközelebb kisállat patikába ott biztos megtudják mondani de addig sem szeretném éheztetni.
2014. aug. 20. 14:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem amennyit egyszerre megeszik, de napi 3x kell enni adni neki!! Az sem lenne baj, ha egy kis kutyatej pótlóval besegítenél a táp mellé, mert még nagyon fiatal a kis csöpség :/
2014. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

És mennyit adtatok ennek az állatkínzó szaporítónak a kutyáért?

Ekkora kutyának legalább 4x kell még ennie és az sem biztos, hogy hozzá van szoktatva a szilárd ételhez. míg nem látta állatorvos addig valami nedves, vagy vízzel puhított tápot adjatok neki.

2014. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
miért hoztad el, ha tudtában voltál annak, hogy még túl fiatal a kutya?
2014. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
rohadt szaporító. amúgy hogy van a kiskutya?
2014. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
igen én is a napi 3ra gondoltam. csak annyira félek hogy túletetem vagy keveset adok neki. nem szeretném hogy baja legyen
2014. aug. 20. 14:43
 6/27 anonim ***** válasza:
82%
egy szaporított mopsznak csoda ha nem lesz semmi baja. 8 hét a minimum (törvény szerint is) és egy mopsznak annyi örökletes betegsége lehet hogy nem kizárt, hogy töbszörősét hagyjátok ott az orvosnál amennyit fizettetek a kutyusért. persze szurkolok hogy ne legyen baja.
2014. aug. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%

Napi 4 etetés a minimum, de inkább 5! 3 hónapos koráig 4x kell etetni...

Az az igazság, hogy általában 6 hetes kortól adnak tápot egy kutyának. Egyébként meg ne kimérve vedd a tápot, hanem simán, és akkor rajtavan a zacskó hátulján, ennyire egyszerű... A napi adagot kell 5x-re elosztani, aztán majd 8 hetes kora után elég a 4x etetés is.

Mindenképpp vidd el állatorvhoshoz is a kutyust, reménykedj, hogy túléli...

2014. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
12%
Miért kell szerencsétlen kérdezőt ijesztgetni, hogy "reménykedj hogy túléli", az ára többszörösét fogja ott hagyni az orvosnál stb???? Miből gondoljátok? Persze jönnek az olyan válaszok, h szűrések, meg beltenyésztés stb stb. Ne aggódjatok tenyésztő is ugyan úgy összerak rokon kutyákat -.- Kérdező ne félj nem lesz semmi baj a kiskutyáddal, vigyázz rá és szeresd nagyon!
2014. aug. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%

8.válaszoló

tenyésztő ÉRT hozzá.

szaporítok keményen lesz4rják.

ennyi "csak" a különbség.

2014. aug. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
12%
Nem éppen kedves 9-es, van hogy egy "szaporító" sokkal lelkiismeretesebben gondozza őket, és jobban felkészül a kiskutyákra.. persze mindig vannak kivételek. Nekem azok a szapik, akik borzasztó körülmények között tartják kutyáikat és évente 2x elleti őket és moslékon tartja..
2014. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!