Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi tápot adjak enni egy 5...

Mennyi tápot adjak enni egy 5 hetes kiskutyának?

Figyelt kérdés
Akitől hoztuk azt mondta elég napi egyszer etetni, de ez szerintem lehetetlen és állatkínzás lenne. Eleve nem értem miért nem maradhatott még az anyjánál egy ilyen picurka.Egy mopsz kutyusról van szó. Kimérve vettünk neki royal canint de voltam olyan idióta hogy nem kérdeztem rá az adagra. Valaki tudna ebben segíteni? Holnap megyek legközelebb kisállat patikába ott biztos megtudják mondani de addig sem szeretném éheztetni.
2014. aug. 20. 14:38
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
szerintem meg nem.de nincs értelme erről tovább beszélni..mindenki úgy gondolkodik ahogy akar.
2014. aug. 20. 15:36
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Egy tenyésztő NEM hamisít. Hivatalos papírjai vannak arról, hogy a kutyájával tenyészthet. Te meg egy szaporítót támogattál, akit nem érdekel, milyen betegségei vannak a kutyájának. A mopsz egyébként is egy beteges fajta... de a te döntésed.

Hogy milyen tápot adj? Josera Kids, vízben áztatva, h megpuhuljon, de ha biztosra akarsz menni, inkább egy állatorvost kérdezz meg erről, úgyis lassan meg kell kapnia az első oltását.

2014. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
91%
inkább jelentené fel az ilyet, de még őt védi.
2014. aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Platypus ***** válasza:
90%

Kedves kérdező! Való igaz, hogy a tenyésztők is visszaélHETnek a kutyákkal. Van rá példa. De alapvetően azért vannak a tenyésztő egyesületeknek szabályai, hogy ezt megakadályozzák, és azért egy tenyésztő nem sokáig maradna hivatalosan is az, ha egy ilyen súlyos stikli kiderülne.


Ellenben ahonnan te hoztad ezt a szerencsétlent, egyértelműen, bizonyítottan visszaéltek ezzel az állattal, mert szopós korában eladták neked. Ráadásul ezt nem csak a kutya veszélyeztetése, de törvénytelen is, épp azért mert már a törvényalkotók is állatkínzásnak tartják. És te ezt pénzzel támogattad. Ahol pedig kereslet van, a kínálat is újratermelődik...

2014. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
69%
Miért nem tényésztőtől vetted ha ennyire biztos vagy magadban?
2014. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 sippara ***** válasza:
77%
Kedves kérdező, kezdj el nagyon gyorsan gyűjteni, össz olyan fél-egymillió forintra lesz szükséged a következő 1-3 évben, mindet állatorvosra fogod költeni. Gratulálok :)
2014. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
72%

Persze az ő szaporított kutyája nyilván tökéletesen egészséges lesz,annak ellenére,hogy még azt sem tudja,mivel kell etetni.

Mivel tenyésztőtől a kutya mellé hivatalos szerződésben leírt garanciát kapsz,nem érdeke,hogy egy szaporítótól felvásárolt kutyát adjon el hamis papírokkal.Ha a kutya öröklött beteg,neki a szerződésben leírtak szerint keményen perkálnia kell.A tenyésztő érdeke,hogy minden rendben legyen a kutya egészségével.

Én is ilyen hülye voltam,mint a kérdező.Nem fizetek tenyésztőnek,minek nekem a törzskönyv,egy kutyát elhozok legalább rossz helyről stb.

A 12 ezerért négy hónaposanmegvett kutya félmillió forintomba került.Csak az,hogy most,hat évesen még él.Egy tanyám volt,ennek az ára ment rá a kutyára.Az idegrendszeri problémái mai napig megvannak,extra köcsög,ami az Ő fajtájánál nem játék.

2014. aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!