Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi tápot adjak enni egy 5...

Mennyi tápot adjak enni egy 5 hetes kiskutyának?

Figyelt kérdés
Akitől hoztuk azt mondta elég napi egyszer etetni, de ez szerintem lehetetlen és állatkínzás lenne. Eleve nem értem miért nem maradhatott még az anyjánál egy ilyen picurka.Egy mopsz kutyusról van szó. Kimérve vettünk neki royal canint de voltam olyan idióta hogy nem kérdeztem rá az adagra. Valaki tudna ebben segíteni? Holnap megyek legközelebb kisállat patikába ott biztos megtudják mondani de addig sem szeretném éheztetni.
2014. aug. 20. 14:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
vannak igen. De az holt biztos hogy nem olyan aki képes 5 hetesen odaadni másnak a kutyákat, oltás, chip, féreghajtás minden nélkül. Amikor még igazából szopnia is kéne.
2014. aug. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez igaz...
2014. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

1.A KUTYÁNAK NINCS SEMMI BAJA.

nem azt írtam hogy haldoklik vagy hasonló. pörög mint akit felhúztak, doki is érkezik majd hozzá következő héten. semmi jelen nincs annak hogy nem érezné jól magát vagy beteg lenne.

2. ha az esetlegesen felmerülő orvosi költségeken aggódnék nem tartanék kutyát még ha ingyen osztanák akkor sem.

3. most pukizott ide egyet. akkor most ez is baj?!

4.ebben az országban felesleges a törvényekről beszélni. de lehet ha otthagyom akkor egy olyanhoz kerül akinél boldog kutyagyártó élete lesz. én is sajnálom hogy elhoztam csak azért hogy boldog élete legyen. szörnyen gáz vagyok.


5. nem is értem mit vártam. ha ennyire bírjátok az észt osztani arról mi a törvény ellenes megtanulhatnátok azt is hogy kell SEGÍTENI. mert örülök hogy észrevettétek hogy segítséget kértem. nem nekem segítettetek volna ezzel leginkább hanem egy védtelen állatnak aki most tetszik nem tetszik rám van utalva.

2014. aug. 20. 14:59
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezt vedd még egy jó ideig

[link]

2014. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
86%

A te felelősséged lett volna utánaolvasni az alapoknak,MIELŐTT el hoztad volna egy egy retek szaporítótól a kutyát,és már slső nap illett volna megmutatni az orvosnak.

Az olyan vevők,mint te tartjátok életben a szaporítást.

Arra hivatkozol,hogy elhoztad a rossz helyről a kiskutyát és neki jó élete lesz,már ha véletlenül megéri a felnőtt kort.Belegondoltál abba,hogy élhetnek annál a mocsoknál a felnőtt kutyák,ha a kicsikkel így bánik?Mi lesz velük,ha már nem termelnek hasznot?Az ilyen tetvek pont arra számítanak,hogy a jószívű emberek megveszik a kicsiket,nehogy rossz helyre kerüljenek.

De még mindig javíthatsz a helyzeten az ott maradt kutyák érdekében:beszélj az Állatvédőrséggel,épp most indítanak a NAV-val közös kampányt az ilyen szaporítók felszámolására.

2014. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

miért vagy te abban olyan biztos hogy a magasztalt tenyésztők nem épp egy szaporítótól szerzik be a kiskutyákat hogy aztán eladják úgy mintha az ő tökéletes almukból származna?!

jaaaa mert hogy te csak azt szajkózod amit más oszt?

az én kutyámnak boldog élete lesz ne aggódj.

és kérlek máskor olvasd el figyelmesen a kérdést mielőtt válaszolsz, okoska:)

2014. aug. 20. 15:15
 17/27 anonim ***** válasza:
89%
egyszerű azért mert ott garanciát és törzskönyvet is kapsz amivel bizonyítják hogy kik a kölyök felmenői.
2014. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

igazad van ebben a világban minden eredeti :O nem is ismerik a hamisítást..uuu most miről is beszélünk, túl igaz a világ ehhez a szóhoz..hiszen nincsenek kiskapuk. látom te is hiszel még a mesékben. és milyen kedves ember lehet az aki azért tart kutyát hogy pénzt csináljon magának, aztán ha már nem tud neki termelni a kutya dobjuk ki az utcára, hiszen barátnak és társnak választunk kutyákat is, nem de? remélem érzed az iróniát ott ahol kell.


szóval te se hidd már el ezt a sok badarságot amiket írsz.

további szép délutánt!

2014. aug. 20. 15:26
 19/27 anonim ***** válasza:
65%
én írok badarságokat? bocsánat hogy nem támogatom a szaporítást. de lesz*rom. remélem nem lesz semmi baja a kutyádnak.
2014. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
85%

"és milyen kedves ember lehet az aki azért tart kutyát hogy pénzt csináljon magának, aztán ha már nem tud neki termelni a kutya dobjuk ki az utcára, hiszen barátnak és társnak választunk kutyákat is, nem de?"

Te pont egy ilyentől vettél kutyát :)

2014. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!