Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudok segíteni egy egy...

Hogy tudok segíteni egy egy napos kiskutyán?

Figyelt kérdés
A többiek mindig kilökik, 8-an vannak, szerintem nem jut cicihez, és már nem olyan élénken mozog, mint mikor megszületett, egyébként is elég vékonyka, de rendellenesség nem látható rajta. . Félek, hogy el fog pusztulni!
2014. aug. 20. 23:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ha ennyire vártátok, akkor tudnotok kéne, hogy ilyenkor mit kell csinálni! Szaporítunk, szaporítunk? :)
2014. aug. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
És a tápszert hogy fogadta? Szerintem többször etesd, mert igy elpusztul szegényke :(
2014. aug. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

01:06: Miért kéne tudnom? Soha nem volt ilyen gondunk, pedig első alomban 6 kölyök volt, második-harmadikban 8. Egyébként azt alapból tudja mindenki, hogy ilyenkor tápszer vagy kecsketej adható nekik, de ha van valami trükk, amivel rá lehetne venni a cicilésre, szívesen meghallgatja az ember, azért nem mindegy, hogy anyatej vagy táp... Szóval csak ezért írtam, hátha járt már valaki hasonló cipőben és van valami jól bevált tippjük. Tehát lehet máshol kötekedni...


02:00: cumisüvegből adtam neki és szerintem egész ügyes volt, szopizta. :) Most valamivel élénkebb, aminek nagyon örülök, kicsit meg is melegítettem, mert ahogy kilökték mindig, kissé lehűlt. Remélem, mihamarabb megoldódik a problémánk!

2014. aug. 21. 02:47
 14/24 anonim ***** válasza:
nem a többiek lökik ki, hanem az anyja, mert nem életképes. Én nem birálnám felül a döntését, mert nem biztos, hogy egészséges dolog származik belőle. Altattassátok el.
2014. aug. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
most ellett negyedszer a szukád? hány éves most?
2014. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Kedves 14

Ha olvastad volna a kérdező 6. Válaszát akkor azt is tudnád, hogy az anyja gondoskodna róla csak a többiek kilokik.

2014. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ja és semmifelekeppen ne altasd el lehet, hogy több gondozást igényel mint a többi de hidd el megeri
2014. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Csak egy kis törődés kellett, ma már csak úgy harcolt a ciciért, minden rendben vele!!! Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2014. aug. 21. 16:17
 19/24 anonim ***** válasza:
Happy end :)
2014. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
még hányszor elleted a szukádat?
2014. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!