Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 6 napos Pitbull kis...

Lacika969696 kérdése:

Van egy 6 napos Pitbull kis kutyám és az anyja nem szoptasa cumis üvegből etettem ezért, de egyre rosszabul van mit tegyek?

Figyelt kérdés

-Nem eszik csak eröltetve tudom etetni :/

-A hasa nagyon nagy(fell van pufadva)

-Le van hülve a teste (tetem melegvizes palackot meléje)

-Nem volt széklete csak pisilt (vizes vatával surolgatam de ugy sem volt széklete):/

- Az orába tej ment mit tegyek ?


Voltam vele állat orvoshoz és vetem tejport(kutyának valot)de az orvos azt tanácsolta hogy Tehén tejbe rakjak belöle egy picit. De ugy halotam a tehén tej nem jó de az orvos szerint az a legjobb O.o Erre felé nem lehet kecske tejet kapni :/ és a port ha vizbe vegyiteném fell ugy jo volna de milyen áranyba ??? ( AKI HÜLYESÉGET AKKAR íRNI AZ KIMÉLJEN MEG KÖSZÖNÖM)!



2014. júl. 1. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Ha a testvéreit eteti az anyja, akkor a kiskutyával van a baj, lehet nem kellene erőltetni a felnevelését.

Én úgy tudom, hogy a tápszert vízben kell feloldani, az arányok a zacskón vannak (kellene, hogy rajta legyen). Testhőmérsékletőre melegíteni és gyakran kínálni.

A hasát masszírozd finoman meleg vizes ruhával. Ha az orrára megy a tej szárazzal letörlöd.

2014. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

jöhetnék a szokásos dumával hogy nem kéne szaporítani, de már kezdem feladni...

esetleg keress neki pótmamát a közelben hátha befogadja és felneveli

2014. júl. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Hogy érted, hogy nem szoptatja, nincs teje? Ha van, akkor benn kell tartani a ládában amíg a kölyök szopik. Ha nincs, akkor pedig rengeteg a vemhes kutya, biztos találnál pótanyát.
2014. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Jó minőségű,pl.Royal Canin bébitáphoz nem kell semmilyen tej.Minél előbb keress másik orvost.De tényleg minél előbb.Tehéntejet NEM adunk babakutyának,főleg nem betegnek!És legközelebb felejtsd el tudás nélkül a szaporítást,van épp elég szaporított stafford.Én most vagy tízről tudok konkrétan,akik altatási listán vannak,mert ingyen nem kellenek senkinek.
2014. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
most hogy van?
2014. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!